23 грудня 2020 р. відбувся науковий семінар, на якому доктором Славомиром Лущинським Kielce University of Technology (Politechnika Świętokrzyska) представлено можливості новітньої лабораторії для дослідження виробничих систем на основі впровадження ERP/MES-технологій.

Проведення досліджень у лабораторії відкриває нові можливості для удосконалення процесів виробництва. Під час семінару також презентовано цифрового двійника (digital twin) лабораторії. Це дозволяє реальну виробничу систему представити у цифровому форматі.

Такий досвід є гарним прикладом проведення досліджень в умовах пандемії, крім того, він є черговим етапом наукового стажування старшого викладача кафедри ТМВІ Юлії Денисенко. До семінару долучилися завідувач кафедри ТМВІ, проф. Віталій Іванов, доцент кафедри комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, заступник декана факультету з наукової роботи, доц. Іван Павленко та декан факультету, проф. Олександр Гусак. То ж передбачаємо втілення нових ідей при подальшій співпраці з колегами із Польщі!