Історія успіху: від студента СумДУ до Global Course Owner. Інтерв'ю з Володимиром Долгих

Володимир Долгих — випускник факультету ТеСЕТ СумДУ, а сьогодні — Global Course Owner and Trainer в «Seco Tools AB». Компанія, в якій працює Володимир Долгих представлена в 75 країнах світу, а він сам зараз живе і працює у Швеції. Чим допомогло навчання в СумДУ у кар'єрі й чи варто молодій людині займатися матеріалознавством — дізнайтеся у нашому новому інтерв'ю проєкту «Історії успіху».

Історія успіху: від студентки СумДУ до начальника проектно-конструкторського бюро "Нафтохіммонтаж".

У новому випуску проєкту "Історія успіху" ми поспілкувалися з Людмилою Атрошкіною. Вона закінчила Сумський державний університет за спеціальністю обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів. Про її враження від навчання у СумДУ, практику та роботу після університету дивіться у відео.

Історія успіху: від студента СумДУ до головного інженера у великому трансконтинентальному концерні

Нове інтерв'ю з випускником СумДУ з факультету технічних систем та енергоефективних технологій Миколою Кочергіним. Зараз Микола Кочергін працює головним інженером у великому трансконтинентальному концерні й займається улюбленою справою. Він поділився з нами, як обирав спеціальність та університет СумДУ й надав важливі поради для абітурієнтів та студентів, які хочуть працювати за спеціальністю.

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Харківська 116, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]