Вітаємо ювіляра! PDF Друк e-mail
Четвер, 22 жовтня 2020, 00:00

22 жовтня 2020 року виповнюється 70 років з дня народження д.т.н., професора, завідувача кафедри екології та природозахисних технологій факультету факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) Пляцука Леоніда Дмитровича.

Від щирого серця вітаємо Вас, шановний Леонід Дмитрович, з ювілеєм і зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, успіхів та благополуччя, великих творчих успіхів і нових відкриттів у наукових дослідженнях, подальших звершень, людського щастя та родинного затишку!

Першокурсник факультету став Чемпіоном України з фунакоші шотокан карате PDF Друк e-mail
Неділя, 27 вересня 2020, 00:00

26-27 вересня в місті Черкаси відбувся перенесений через карантин 17-й Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате. Чемпіоном України став Андрій КОВАЛЬОВ, першокурсник ТЕСЕТ, член збірної команди України, який переміг у відкритій категорії ката серед юнаків 17-18 років. У фіналі змагань серед дорослих 19 років і старше Андрій посів 4 місце. До змагань Андрія готував тренер Анатолій ЛОЗОВИЙ.

2nd Grabchenko’s International Conference on Advanced Manufacturing Processes (InterPartner-2020) PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 вересня 2020, 12:00

Considering the COVID-19 pandemic and related quarantine measures introduced in the world, it was decided to conduct the 2nd Grabchenko’s International Conference on Advanced Manufacturing Processes (InterPartner-2020) online on the material and technical base of Sumy State University (online studio, the Faculty of Technical Systems and Energy-Efficient Technologies). The conference program includes plenary, technical, poster sessions, and much more. We kindly invite everybody to take an active part in the online conference.

YouTube Live Studio Web Conference InterPartner-2020

ХVI Міжнародну науково-технічну конференцію “Герметичність, вібронадійність та екологічна безпека насосного і компресорного обладнання” – “ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020” відкрито! PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 вересня 2020, 00:00

8 вересня 2020 року в Online studio Sumdu Сумського державного університету відкрито чергову ХVI Міжнародну науково-технічну конференцію “Герметичність, вібронадійність та екологічна безпека насосного і компресорного обладнання” – “ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020”, яка присвячена пам’яті засновника і беззмінного Голови Організаційного комітету Конференції, відомого вченого і вчителя, д.т.н., проф., dr.h.c. Марцинковського Володимира Альбіновича.

Сподіваємося, що “ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020”, як і попередні конференції, викличе зацікавленість широкого кола фахівців в таких форумах і успішно продовжить сформовані традиції. Запрошуємо взяти активну участь у роботі online-конференції.

YouTube Live Studio Web Conference HERVICON+PUMPS-2020

Студентів та випускників факультету запрошує АТ "СМНВО - ІНЖИНІРИНГ" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 вересня 2020, 00:00

Заступник декана факультету ТеСЕТ СумДУ Борис Ступін провів переговори з начальником управління головного технолога АТ "СМНВО - ІНЖИНІРИНГ" Олексієм Доценко з питань проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування на підприємстві випускників. АТ "СМНВО - ІНЖИНІРИНГ" є однією з основних баз практики для студентів інженерних спеціальностей факультету, а співробітники товариства входять до Ради роботодавців СумДУ.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 68