Згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.01.2021 № 24-ОД, талановитим спортсменам області призначено іменні стипендії на перше півріччя 2021 року.

8-12 січня 2021 року проведено вже ІІІ Зимову школу юного хіміка.

Всім хочеться подякувати за участь, та особливо відмітити переможців вікторини:

І місце:
- Анастасія Семиліт - молодша вікова група (до 7 класу включно);
- Діана Стіба - середня вікова група (8-9 клас);
- Олександр Ткаченко - старша вікова група (10-11 клас);

ІІ місце:
- Михайло Назаренко - молодша вікова група (до 7 класу включно);
- Марина Бондаренко - середня вікова група(8-9 клас);
- Ірина Петрова - старша вікова група (10-11 клас);
- Анастасія Фортель - старша вікова група (10-11 клас);

ІІІ місце:
- Тетяна Денисенко - молодша вікова група (до 7 класу включно);
- Анна Доценко Юріївна - молодша вікова група (до 7 класу включно).

20 грудня Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств та Всеукраїнська федерація фунакоші шотокан карате спільно провели 1-й Онлайн чемпіонат України з карате WKJF з розділів ката, кобудо і гошин джицу.
Подвійну перемогу в цих змаганнях здобув член збірної команди України Андрій КОВАЛЬОВ, першокурсник ТеСЕТ, який став чемпіоном України в розділах ката (традиційні комплекси) та кобудо (робота зі зброєю) серед чоловіків 18-39 років.
До змагань Андрія готував тренер Анатолій ЛОЗОВИЙ.

26-28 грудня 2020 року відбулася II Міжнародна науково-практична конференція "EUROPEAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS", в якій взяли участь магістранти кафедри хімічної інженерії факультету ТеСЕТ СумДУ В'ячеслав Шматенко і Ангеліна Скотар з доповіддю "Моделювання технологічних процесів брагоректифікаційної установки у виробництві біоетанолу ІІ покоління".

23 грудня 2020 р. відбувся науковий семінар, на якому доктором Славомиром Лущинським Kielce University of Technology (Politechnika Świętokrzyska) представлено можливості новітньої лабораторії для дослідження виробничих систем на основі впровадження ERP/MES-технологій.

Факультет ТеСЕТ СумДУ завжди пишається своїми випускниками! Так, першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації за погодженням Кабінету міністрів України став Дмитро Назаренко - випускник факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету.

У період з 16 листопада 2020 року по 2 березня 2021 року старший викладач кафедри технічної теплофізики Вадим Бага, докторант кафедри хімічної інженерії Максим Скиданенко, аспірант кафедри хімічної інженерії Олег Хухрянський, а з 14 грудня 2020 року по 19 березня 2021 року й завідувач кафедри технічної теплофізики, доцент Сергій Ванєєв, і аспірантка кафедри технічної теплофізики Тетяна Родимченко беруть участь у науковому стажуванні, яке відбувається на базі факультету виробничих технологій Технічного університету у Кошицях (TUKE, Словацька Республіка).

10 грудня на базі Сумського державного університету відбулась нарада з питань розробки і впровадження організаційно-технічних заходів з енергоефективності для зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Пахольчук.

Рішенням Виконавчого комітету Сумської міськради від 30.11.2020  № 551 затверджено схему теплопостачання міста Суми на період до 2029 року, розробкою якої займалися науковці Сумського державного університету.

Наказом №1471 про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року заступнику декана факультету ТеСЕТ з міжнародних відносин, завідувачу кафедри Технологія машинобудування, верстати та інструменти (ТМВІ), докт. техн. наук Віталію Іванову присвоєно вчене звання професора!

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна