У скарбничці факультету технічних систем і енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) є перші перемоги студентів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Незважаючи на те, що більшість підсумкових конференцій ще попереду, наші студенти впевнено виборюють призові місця.

Технічні спеціальності Сумського державного університету увійшли до топ-груп рейтингу закладів вищої освіти України, складеного журналом «Деньги.ua» за оцінкою роботодавців.

25 березня 2021 року Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

Сумський державний університет увійшов до найвищої кваліфікаційної групи А за чотирма напрямами і є лідером серед закладів вищої освіти України.

У Сумському державному університеті відбулась традиційна конференція для науковців-початківців, що зібрала близько 200 студентів молодших курсів, фахових коледжів та учнів шкіл міста.

9 березня факультет технічних систем і енергоефективних технологій (ТеСЕТ), кафедра Технологія машинобудування, верстати та інструменти (ТМВІ) і кафедра хімічної інженерії (ХІ) святкують 55-річчя.

4 березня 2021 року студенти І та ІІ курсів побували на екскурсії у одному із провідних виробників лакофарбових матеріалів на ринку України - ТОВ "ВП "ПОЛІСАН", діяльність якого починається з 2003 року. Це перша екскурсія на виробництво ТОВ "ВП "ПОЛІСАН", яке нещодавно увійшло до Експертної ради роботодавців у СумДУ зі спеціальності 102 - Хімія.

2 березня 2021 року о 15:00 відбулась звітно-виборча конференція Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету ТеСЕТ. Конференція проходила в онлайн форматі через платформу Google Meet, на якій були присутніми більше 80 членів Наукового товариства – це молоді науковці, аспіранти та студенти факультету.

9 лютого Департамент доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи Сумського державного університету спільно з Сумською обласною гімназією-інтернатом для талановитих та творчо обдарованих дітей провели захід у рамках Інженерного тижня.

Згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.01.2021 № 24-ОД, талановитим спортсменам області призначено іменні стипендії на перше півріччя 2021 року.

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна