26 лютого у Сумському державному університеті відбулася «Інженерна школа 2024 «Прокачай в собі інженера», яку спільно організували департамент доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи і факультет технічних систем та енергоефективних технологій.

20 лютого 2024 р. в рамках професійно-практичної підготовки здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями «131 Прикладна механіка» (ОПП «Технології машинобудування», ОПП «Комп’ютерний інжиніринг в механіці»)

29 січня 2024 року наукове фахове видання «Журнал інженерних наук (Journal of Engineering Sciences)» святкує свій ювілей – 10 років з дня заснування.

04.01.2024  року Відбулось нагодження учасників VІ Зимової школи юного хіміка.

18.12.2023р. Студентка кафедри ТПХ Радченко Анастасія отримала сертифікат участі у Літній школі в рамках проєкту «Зелені стандарти для українських університетів», яка відбулась у Вроцлавській політехніці (Польща), 16-23 вересня, 2023 року.

У період 04–08.12.2023 науковці факультету ТеСЕТ, професор Віталій ІВАНОВ, професор Іван ПАВЛЕНКО і доцент Христина БЕРЛАДІР реалізовують міжнародної програму академічної мобільності Erasmus+ в Західночеському університеті (м. Пльзень, Чеська Республіка).

На факультеті ТеСЕТ з'явилося нове програмне забезпечення для симуляції хімічних процесів - CHEMCAD. Це потужний інструмент, який допоможе вам вивчати, проектувати, аналізувати та оптимізувати різноманітні хімічні системи. CHEMCAD має багато переваг, таких як:

Творчі колективи Сумського державного університету вибороли низку нагород у всеукраїнських і міжнародних фестивалях та конкурсах.

Вітаємо студентів факультету технічних систем і енергоефективних технологій, які перемогли в конкурсі “Кращий студент СумДУ-2023”! Це висока нагорода за їхні досягнення в навчанні, науковій діяльності та спорті. Серед цих студентів є:

Студент першого курсу кафедри екології та природозахисних технологій СумДУ групи ТС-31 (спеціальність – 183 Технології захисту навколишнього середовища) Олександр Кучеренко посів І місце у Чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв (ММА), який проходив в місті Мілан (Італія) 12 листопада.

Олександр здобув перемогу у категорії юнаків 16-17 років до 70 кг.

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Харківська 116, м. Суми, 40007, Україна