19 січня в Сумському державному університеті відбулася робоча зустріч із представниками компаній-консультантів з проєктування та нагляду в межах реалізації проєкту «Вища освіта в Україні».

У рамках відзначення Днів Сталої енергії Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради провів конкурс «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!», в якому взяли участь діти дошкільного віку, учні загальноосвітніх закладів, студенти навчальних закладів спеціальної освіти та вищих навчальних закладів Сумської міської територіальної громади.

Завідувач кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів, докт. техн. наук, професор Віталій ІВАНОВ та професор кафедри хімічної інженерії, докт. техн. наук, професор Олександр ЛЯПОЩЕНКО отримали наукові нагороди Європейського Альянсу Інновацій (Бельгія) і їх імена внесено до списку EAI Fellow Members Class 2021.

У Сумах створено Громадську спілку «Сумський машинобудівний кластер енергетичного обладнання» (ГС СМКЕО), метою якої є об’єднання потенціалів учасників Громадської Спілки для підвищення власної конкурентоспроможності, створення нової інноваційної продукції, розвитку інноваційної екосистеми промислових підприємств, профільних ЗВО та наукових установ регіону і, як результат, зростання економічного потенціалу міста Суми, Сумської області та України.

Професор кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського - Іван Павленко, а також доцент кафедри теоретичної та прикладної хімії - Роман Пшеничний нагороджені Подякою МОН України за проведення експертизи проєктів науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що фінансуються за кошти державного бюджету України. Наказ МОН України № 378-к від 27.09.2021 р.

Під егідою Міжнародної Асоціації спеціалістів промислової гідравліки і пневматики у Києві на базі Національного авіаційного університету відбулася 22-га Міжнародна науково-технічна конференція «Промислова гідравліка і пневматика». Участь у заході приймали науковці кафедри прикладної гідроаеромеханіки Сумського державного університету.

17 листопада в Сумському державному університеті відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студентів. Традиційно в рамках урочистостей пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ».

17 листопада голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ привітав студентську громаду Сумщини з Міжнародним днем студентів.

Кафедра теоретичної та прикладної хімії факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету проводить «Онлайн-лекторій із підготовки до ЗНО з хімії» для абітурієнтів 2022 року.

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: info@teset.sumdu.edu.ua