У Сумському державному університеті підбито підсумки конкурсу «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2021 році».

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Днем науки!

Кафедра теоретичної та прикладної хімії Сумського державного університету (СумДУ) щиро вдячна завідувачу кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства Чернівецького національного університета ім. Юрія Федьковича, д.х.н., проф. Халавці Юрію Богдановичу та його чудовому колективу співробітників, за можливість дистанційного навчання за програмами внутрішньої академічної мобільності студентів-хіміків СумДУ спеціальності 102-Хімія в цей складний час. Щиро вдячні Вам! Схід і Захід разом! Все буде Україна!

Під керівництвом проф. Костянтина ДЯДЮРИ у Сумському державному університеті на кафедрі технології машинобудування, верстатів та інструментів розпочалося виконання грантового проєкту програми Еразмус+ напряму Жан Моне ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH EUNanoGreen - 101047940 «Відповідальний розвиток нанобезпеки як внесок в Європейську зелену угоду» (2022-2025 рр).

З 1 березня 2022 року на кафедрі «Технологія машинобудування, верстати та інструменти» факультету технічних систем та енергоефективних технологій почалася реалізація міжнародного освітнього грантового проекту програми Erasmus+ напряму Жан Моне ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH EUGreeCon − 101047527 «EU consumer policy in conditions of the green and digital transition» (керівник проєкту – проф. Костянтин ДЯДЮРА).

19 січня в Сумському державному університеті відбулася робоча зустріч із представниками компаній-консультантів з проєктування та нагляду в межах реалізації проєкту «Вища освіта в Україні».

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]