03.07.2024 аспіранти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» взяли участь у вебінарі «Copyright and your PhD thesis – PhD Session», присвяченому висвітленню принципів академічної доброчесності в науковому і освітньому просторі та проблем дотримання авторських прав.

У період з 27 травня по 14 червня 2024 р. професор кафедри хімічної інженерії факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету, д.т.н., проф. Олександр ЛЯПОЩЕНКО взяв участь у тренінгу на запрошення Технічного університету Кошице (факультет виробничих технологій в м. Пряшів, Словацька Республіка) у рамках грантової програми ЄС Erasmus+ Key Action 1.

30 травня 2024 р. пройшло чергове засідання Наукової ради СумДУ.

За ініціативою Horizon Europe проведено конкурс наукових проєктів EURIZON (https://www.eurizon-project.eu), в рамках якого було розглянуто 786 заявок. Майже рік тривала процедура рецензування та експертизи, і ось нарешті маємо результат. Бюджету програми вистачило аби підтримати лише 8 % поданих заявок.

Для стимулювання молодих науковців до активної участі в науковій діяльності та досягнення високих результатів у дослідженнях, відповідно до положень конкурсу «Кращі молоді вчені СумДУ»

З нагоди професійного свята начальник обласної військової адміністрації вручив науковцям відзнаки Міністерства освіти і науки України та почесні грамоти і подяки голови обласної державної адміністрації.

Шановні викладачі, науковці, аспіранти, докторанти, студенти та співробітники Сумського державного університету!

20 квітня Сумський державний університет запросив учнів 10-11 класів, студентів коледжів та батьків абітурієнтів на традиційний профорієнтаційний захід, що цього разу пройшов у новому форматі - «швидких побачень» зі спеціальностями.

12 квітня у Сумському державному університеті відбулася зустріч «Віч-на-віч з ректором», організована студентським самоврядуванням спільно з адміністрацією закладу.

 5 квітня завершилось навчання стартап-команд за програмою Бізнес-академії UNIDO GCIP (ЮНІДО ДЖЕЙСІП) у Сумській області (https://startup.sumdu.edu.ua/unido-gcip/), що проходила на базі Сумського державного університету упродовж березня-квітня.

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Харківська 116, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]