Новини
Професора кафедри технічної теплофізики факультету ТеСЕТ Германа Бондаренка включено до видавництва «НАУКОВЦІ УКРАЇНИ ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 березня 2020, 00:00

Професора кафедри технічної теплофізики Бондаренка Германа Андрійовича  включено до ювілейного видавництва «НАУКОВЦІ УКРАЇНИ ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», присвяченого 100-річчу Національної Академії наук України.

Герман Андрійович Бондаренко є одним із засновників української наукової школи компресоробудування, яка із часом перетворилася на найбільшу дослідницьку базу на вітчизняних теренах, широко відому й за межами країни. Брав активну участь у створенні наукової бази для нового напряму — гвинтових компресорних станцій — великого кроку в розвитку галузі компресоробудування.

Джерело: https://ttf.teset.sumdu.edu.ua/uk/component/content/article/10-news/282-2020-03-19-13-42-57.html

 

Останнє оновлення на Понеділок, 23 березня 2020, 11:38
 
Співпраця науковців факультету ТеСЕТ із закордонними колегами PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех   
Понеділок, 03 лютого 2020, 00:00

У період 15-19 грудня 2019 року, у рамках проекту Регіональні ініціативи передового досвіду (Regionalna Inicjatywa Doskonałości), який зараз впроваджується в Познанському природничому університеті, старший викладач, к.т.н. Ірина Васькіна була запрошена на стажування до Інституту інженерії біосистем.

Під час стажування вона провела зустріч з науковцями лабораторії екотехнологій (очолює проф. Яцек Дах) та презентувала напрямки наукової роботи кафедри Прикладної екології, екологічну ситуацію в Україні та можливості технологій поводження з біологічними відходами та виробництва біогазу. Ця лабораторія спеціалізується на дослідженні біогазу та компостування та має одну з найбільших баз даних про біогаз в ЄС.

Детальніше: http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/144-poznan.html

 

З 13 по 15 січня Прагу відвідала Єлізавета Черниш, доцент кафедри прикладної екології Сумського державного університету (Україна).

Метою її візиту був розвиток співробітництва в галузі освіти і науки, обговорення можливих напрямків співробітництва та створення умов для реалізації спільних дослідницьких проектів. Доктор Hynek Roubik провів екскурсію по Чеському університету наук про життя в Празі і показав лабораторне оснащення на факультеті тропічних сільськогосподарських наук.

Детальніше: http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/146-prague.html

 

У період 16-19 січня 2020 року Чеський природничий університет (м. Прага) відвідали науковці кафедри прикладної екології. Доцент Роман Васькін та ст. викладач Ірина Васькіна відвідали Кафедру стійких технологій та провели зустріч із вченими з дослідницької групи з біогазу (керівник групи - доктор Гінек Рубік).

На зустрічах обговорили екологічні проблеми в Україні та український досвід виробництва біогазу та управління  відходами. Цей візит був дуже корисним для обох партнерів та обіцяє стати основою наукової співпраці та обміну студентами та науковими співробітниками.

Детальніше: http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/145-czech.html

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 лютого 2020, 12:32
 
Науковець факультету ТеСЕТ Віталій Іванов став членом редколегії наукового видання "Lecture Notes in Mechanical Engineering" видавництва "Springer Nature" PDF Друк e-mail

Доцент кафедри Технології машинобудування, верстатів та інструментів, заступник декана з міжнародних відносин, доктор технічних наук, доцент Віталій Іванов став членом редакційної колегії престижного міжнародного наукового видання "Lecture Notes in Mechanical Engineering" видавництва "Springer Nature". Серія книг "Lecture Notes in Mechanical Engineering" публікує наукові праці, присвячені новітнім розробкам у галузі машинобудування. Книги цієї серії індексуються міжнародними наукометричними базами даних Scopus та Web of Science Core Collection.

Також, починаючи з 2018 р., у цій серії публікуються матеріали щорічної Міжнародної наукової конференції "Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange" (DSMIE Conference Series), які також індексуються базою даних Scopus.

 
Науковець факультету ТеСЕТ Гання Яновська стажувалася в компанії NanoPrime в рамках проєкту HORIZON-2020 MSCA-RISE PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Понеділок, 27 січня 2020, 00:00

В рамках виконання програми HORIZON-2020 MSCA-RISE, яка здійснюється в Центрі колективного користування науковим обладнанням Медичного інституту з 13.01.2020 по 27.01.2020 відбулося наукове стажування ст. викладача кафедри теоретичної та прикладної хімії Ганни ЯновськоїПроведені дослідження в галузі отримання новітніх матеріалів із заданими властивостями для застосування в стоматології в компанії NanoPrime (м. Дембіца, Польща).

http://chem.teset.sumdu.edu.ua

 
ІІ Зимова школа юного хіміка 2020 PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
П'ятниця, 10 січня 2020, 00:00

8-10 січня 2020 року на кафедру теоретичної та прикладної хімії завітали учасники ІІ Зимової школи юного хіміка. Цього року проведення школи відзначилося як інтелектуальними викликами на занятті   "Лайфхаки для підготовки до ЗНО",  так і можливістю набути практичних вмінь та навичок на уроках-практикумах "У світі дивних перетворень" , "Чарівна подорож у світ "Аналітичної хімії". Але найбільшу гордість учасники школи отримали на заняттях "Майстер-клас з миловаріння" та "Металізація поверхонь" створюючи власними руками крафтове мило та посріблений сувенір. Також у учнів була можливість глибше пізнати світ на уроці з "Харчової хімії" власноруч перевіривши якість таких продуктів як домашній сир, чіпси, сметана тощо, і ознайомитись з експериментальним вивченням хімічних наук. Бажаємо наснаги та подальших успіхів на шляху до втілення нових хімічних мрій!"

Завантажити фотозвіт з місця подій.

http://chem.teset.sumdu.edu.ua/

https://www.facebook.com/groups/2031708296887516/

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 67