Факультет технічних систем та енергоефективних технологій запрошує всіх бажаючих на навчання та до наукової співпраці

СумДУ відвідав представник НАК «Нафтогаз України»

24 жовтня 2021
24 жовтня в Сумському державному університеті відбулась нарада за участі представника НАК «Нафтогаз України» Санжара ЖАРКЕШОВА, голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників провідних машинобудівних компаній Сумщини та науковців.

Науковці факультету отримали дипломи лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій

21 жовтня 2021
21 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.

Науковці факультету відвідали лабораторію SmarTechLab Технічного університету м. Кошице в Прешові

18 жовтня 2021
В рамках стажування за Національною стипендіальною програмою Словацької республіки викладачі кафедри ТМВІ Іван Дегтярьов та Артем Євтухов відвідали наукові та навчальні лабораторії кафедр промислової інженерії та інформатики, промислових процесів, проєктування та моніторингу технічних систем, комп'ютерних технологій у виробництві факультету виробничих технологій Технічного університету м. Кошице в Прешові. Особливу цікавість викликала лабораторія SmarTechLab кафедри промислової інженерії та інформатики, яка реалізує концепцію двійника автоматизованої виробничої дільниці.

Студент факультету поділився враженнями від Польсько-Українського обміну

18 жовтня 2021
Студент кафедри ТМВІ Макси Беседін поділився враженнями від Польсько-Українського обміну:Я вже чотири дні, як вдома, але враження від цього проекту у Польщі мене досі не відпускають. Взагалі, це був Польсько-Український обмін активною молоддю від Міністерства Освіти Польщі, під назвою "We will manage". Головна тема проекту: "Daily functioning of young people during the COVID-19 pandemic". Близько 30-ти представників Польщі та України зібралися у невеличкому містечку під Любліном, де ми займалися неформальною освітою протягом тижня. Цілий тиждень, усі живуть в одному великому будинку, постійно разом, хіба це не круто?

Почни будувати своє майбутнє разом з факультетом ТеСЕТ

Факультет ТеСЕТ запрошує всіх бажаючих на навчання.

Ми пропонуємо навчання за наступними напрямками підготовки:

  • 101 Екологія
  • 102 Хімія
  • 131 Прикладна механіка
  • 132 Матеріалознавство
  • 133 Галузеве машинобудування
  • 142 Енергетичне машинобудування
  • 144 Теплоенергетика
  • 183 Технології захисту навколишнього середовища

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: info@teset.sumdu.edu.ua