26 вересня відбулося урочисте вручення здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти щорічних іменних стипендій голови Сумської обласної військової адміністрації.

Цьогоріч стипендіатами очільника Сумщини стали 41 студент із 27 навчальних закладів, котрі своїми досягненнями представляють і прославляють Сумщину в Україні та світі.

Серед відзначених – студенти Сумського державного університету: Злата БАБИЧ (факультет електроніки та інформаційних технологій), Ірина КОЖУШКО (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту), Єлизавета ЛИТЮГА (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту), Дарина ЛОГВИНЕНКО (навчально-науковий медичний інститут), Анна ОРОПАЙ (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій), Ренат ПІРІМОВ (факультет технічних систем та енергоефективних технологій), Дмитрій ШЕІН (навчально-науковий інститут права).

Стипендіати від СумДУ мають високі наукові, творчі, спортивні здобутки, беруть активну участь в органах студентського самоврядування, займаються волонтерською діяльністю, здобувають перемоги у міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах тощо.

Привітав та вручив дипломи студентам голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ.

Сумський державний університет вітає дипломантів з відзнаками, бажає здійснення мрій, натхнення, нових успіхів та звершень!