З нагоди професійного свята начальник Сумської ОВА зустрівся із представниками підприємств, установ та організацій – учасниками Сумського машинобудівного кластеру енергетичного обладнання, у складі якого і Сумський державний університет.

За сумлінну працю, високий професіоналізм і внесок в економічний розвиток держави Володимир АРТЮХ вручив почесну грамоту голови обласної державної адміністрації в.о начальника науково-дослідної частини Сумського державного університету, виконавчому директору громадської спілки «Сумський машинобудівний кластер енергетичного обладнання» Владиславу КОНДУСЮ.

Сумський державний університет щиро вітає керівника НДЧ з вагомою відзнакою, зичить творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві на благо рідної держави.

Науковця СумДУ відзначено до Дня машинобудівника — Сумський державний університет (sumdu.edu.ua)