У час, коли впровадження енергоощадних практик набуває дедалі більшої актуальності, наукові напрацювання Сумського державного університету особливо важливі і для пересічного споживача, і для держави загалом. У черговому випуску газети «Урядовий кур’єр» № 184 за 13 вересня 2023 року розміщено публікацію про розвиток прикладної науки та унікальні інноваційні розробки колективу закладу.

У статті йдеться про електростанцію у причепі, про обладнання для українських АЕС, про агрегат, зданий перетворювати стиснену енергію пару, яка виникає під час розподілу газу, на електроенергію, про систему моніторингу електроспоживання.

Детальніше – у друкованому варіанті газети або у статті на сайті.

В «Урядовому кур’єрі» вийшла стаття про перспективні енергоефективні розробки науковців СумДУ — Сумський державний університет (sumdu.edu.ua)