Постановою Верховної ради України, за результатами проведеного конкурсу, присуджено іменні стипендії для молодих учених – докторів наук.

Серед стипендіатів – 4 доктори наук із СумДУ, яким призначено стипендії для виконання наукових (науково-технічних) робіт, один з них:

Оксана ГАПОНОВА – доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів факультету технічних систем та енергоефективних технологій («Розробка нових технологій модифікації поверхні, які базуються на методі електроіскрового легування»);

Реалізація Постанови сприятиме здійсненню адресної підтримки молодих учених України – докторів наук, створенню додаткових можливостей і стимулів для проведення ними в Україні фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних та актуальних напрямів розвитку науки і техніки.

Щиро вітаємо стипендіатів і бажаємо подальших наукових здобутків й успіхів у дослідженнях!

Науковці СумДУ – лауреати іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук — Сумський державний університет (sumdu.edu.ua)