21 липня підведено підсумки Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань  «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ», за результатами якого підготовлений у 2021 році викладачами СумДУ підручник «Теплові й масообміні процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв у системах «газ (пара) – рідина» (автори - Я.Е. Михайловський, А.Є. Артюхов, М.П. Юхименко, Н.О. Артюхова, за заг. ред. Я.Е. Михайловського) виборов 2 місце у номінації «Інженерно-технологічні науки».

Крім того, спеціальну відзнаку конкурсу отримав підготовлений у 2022 році викладачами СумДУ підручник «Основи спортивного бриджу» (автори - Я.Е. Михайловський, С.П. Шаповалов).

Конкурс проводився спільно з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Всеукраїнською Громадською організацією «Інноваційний університет», ПФ «Видавництво «Університетська книга», ТОВ “Видавничий дім “Гельветика, ПП “Видавництво “Олді+», Baltija Publishing (м. Рига, Латвія) та AdamMarszałek Publishing (м. Торунь, Польща).