Стартувала вже V Літня школа юного хіміка!

Це неймовірно! Кожного разу потрапляючи на школу я спостерігаю магію: коли накопичені знання дбайливо передаються від одного покоління до іншого.

Цікаво було дивитися на школу, коли вперше 2019 року маститі викладачі кафедри ділилися із школярами своїм досвідом, намагаючись прищепити їм ту любов, яку вони відчувають до хімії, той безпосередній захват, який пізнав кожен, хто хоч раз побачив, як у нього в руках одна речовина перетворюється на іншу -- відбувається реакція. Тому цьогоріч, дивитися як цими знаннями, цією закоханістю в творення, діляться студенти 3 курсу з школярами: було гордісно, трепетно і щемливо. Дякую цьогорічним студентам-викладачам, та їх наставникам. Ми раді вітати учасників ювілейної школи юного хіміка як сумчан, так і гостей міста на Пслом!
Нехай сьогоднішня розважальна наука стане вашим опертям в майбутньому, і спонукає долучитись до кафедри теоретичної та прикладної хімії в майбутньому! Бо хімія -- то любов!

Більше фото за посиланням