Стали відомі результати участі студентів Сумського державного університету у двох творчих конкурсах, що відбулися наприкінці березня.

За результатами конкурсу ІІ місце здобули учасники вокальної студії за колективний виступ у складі студенток факультету ТеСЕТ Елізи БАРТОШ та Ліліі БОЙКО.

Міжнародний конкурс музичного мистецтва «Київський колорит» у столиці України теж пройшов дистанційно за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. У конкурсі взяли участь більше 800 учасників із України, Польщі, Франції та Чехії.

Студенти СумДУ – учасники студентського хору сучасної пісні – представили дві вокальних композиції: «Біля тополі» та «Libertango», і за оцінками міжнародного журі, посіли ІІ місце у своїй категорії.

У складі хору під керівництвом Ольги БОНДАРЕНКО виступали студенти факультету ТеСЕТ – Дмитро ЯКИМЕНКО, Павло МАРТИНОВ, Артем ЯКОВЛЄВ.

Вітаємо наших талановитих студентів і бажаємо нових перемог!