Представники факультету ТеСЕТ, проф. Ivan Pavlenko, проф. Vitalii Ivanov, доц. Артем Евтухов, к.т.н. Khrystyna Berladir , асп. Владислав Андрусишин та асп. Олександр Соколов взяли участь у Міжнародній науковій конференції "International Conference on Automation and Control in Theory and Practice (ARTEP 2023)", організованій European Alliance for Innovation - EAI та Fakulta výrobných technológií, яка відбулась 8-10.02.2023 у м. Стара Лесна (Словаччина).
На пленарному засіданні проф. Іван Павленко виступив з доповіддю "An Increase in Energy Efficiency and Vibration Reliability of Centrifugal Pumps for Nuclear Power Plants", під час якої представив основні наукові досягнення Сумський державний університет у сфері підвищення енергоефективності та вібраційної надійності енергетичного обладнання, одержані під час реалізації завдань Перспективного плану розвитку СумДУ за науковим напрямом "Технічні науки", а також потенціал Sumy Machine-Building Cluster of Energy Equipment.
У своїх секційних доповідях проф. Віталій Іванов та к.т.н. Христина Берладір висвітлили сучасні наукові досягнення у галузі механічної інженерії. Інші представники факультету виступили зі стендовими доповідями.