Міністерство освіти і науки України оприлюднило підсумки конкурсу наукових проєктів та розробок молодих вчених на 2023 рік.

Чотири проєкти, підготовлені колективами молодих науковців СумДУ, стали переможцями конкурсного відбору і фінансуватимуться за рахунок коштів Державного бюджету України, в тому числі один проект факультету ТеСЕТ:

• «Розробка роботизованої платформи для керування стрілецьким озброєнням» (керівник – Іван ДЕГТЯРЬОВ).

Усього буде профінансовано 45 проєктів із  27 закладів вищої освіти і наукових установ України.

За кількістю проєктів-переможців Сумський державний університет разом з Національним технічним університетом «ХПІ»  є лідерами конкурсного відбору.

Бажаємо науковим колективам наснаги у реалізації зазначених проєктів та успішного впровадження їх результатів!