У Сумському державному університеті відбулися «Дні кар’єри», організовані Навчальним відділом практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів та Медіа-центром СумДУ. 1 грудня на день кар'єри запрошувалися абітурієнти факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ). Під час заходу відбулося знайомство з роботодавцями: завідувачем сектору НКРЕКП у Сумській області Аркадієм Часовських і директором ТОВ «Е.М.А» Олексієм Гавриленком.

Мета проєкту – допомогти студентам і випускникам у пошуках першого місця роботи. Проєкт передбачав інтерв’ю з роботодавцями – представниками підприємств і організацій різних форм власності і різних сфер діяльності. Кожного дня, з 29 листопада по 8 грудня, на абітурієнтів чекала зустріч із роботодавцями, котрі представляють різні професії інститутів і факультетів університету.