26 вересня 2022 року відбулась лекція від представника стейкхолдерів Романа ХМИЗЕНКА, начальника  науково – дослідницького відділу ТОВ «ВП «ПОЛІСАН».

Цей захід став можливим, насамперед, завдяки нашим патронам ТОВ «ВП «ПОЛІСАН», їх постійній підтримці та піклуванні. Лекція була присвячена питанням створення та аналізу лако-фарбових матеріалів. Професійний підхід, чіткість та послідовність викладу думок, не залишили жодного сумніву у професійності доповідача, але серця слухачів підкорила легка манера давати відповіді на складні, часом побутові питання щодо ЛФМ, їх сумісності та особливостям використання та створення, такий рівень майстерності можна опанувати лише працюючи поряд та спостерігаючи за особистістю. Студенти старших курсів  тепер мріють про можливість проведення лабораторних та експериментальних робіт на базі виробництва, а, можливо, і майбутніх сумісних дипломних та курсовых проєктів. Нехай усі грандіозні плани будуть успішними!