17 листопада голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ привітав студентську громаду Сумщини з Міжнародним днем студентів.

«Наші студенти – наша гордість. Вони − переможці наукових, спортивних та творчих змагань як в Україні, так і за кордоном», − зазначив керівник облдержадміністрації та побажав здобувачам освіти здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій.

У числі відзначених обласною владою з нагоди свята – студенти факультетe технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ: Максим БЕСЕДІН – за успіхи в навчальній і науковій діяльності, Андрій КОВАЛЬОВ – за спортивні досягнення.

Сумський державний університет приєднується до вітань на адресу наших студентів, зичить їм подальшого активного студентського життя, творчої наснаги на втілення нових планів і задумів.