29 вересня під час урочистої церемонії студентів Сумського державного університету  привітали із призначенням стипендії голови обласної державної адміністрації (ОДА).

Голова ОДА Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ відзначив стипендіями досягнення 40 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти області. Серед них – семеро студентів СумДУ, представників різних інститутів і факультетів. Згідно з рішенням комісії з призначення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, іменну стипендію голови облдержадміністрації отримуватиме студентка факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Наталія ГОЛУБ.

«Сьогодні в цій залі (Конгрес-центру СумДУ – ред.) зібралися кращі представники студентської молоді Сумщини, які досягли неабияких висот у навчанні, спорті та громадському житті, Я вітаю кожного, хто спрямовує свої знання, енергію на здобуття освіти, закладає фундамент свого майбутнього, а відтак – майбутнього України», – зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Відповідним Положенням, затвердженим розпорядженням голови Сумської облдержадміністрації, визначені критерії, яким мають відповідати претенденти на здобуття стипендії: навчальні досягнення, перемога та призові місця в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах, громадська або інша суспільно корисна діяльність, науково-дослідна та творча робота.

Вітаємо наших студентів з відзначенням їх досягнень!