Сьогодні ювілейний день народження відзначає перший ректор Сумського державного університету, Почесний ректор СумДУ, Заслужений працівник освіти України, Заслужений професор СумДУ, завідувач кафедри прикладної гідроаеромеханіки, кандидат технічних наук, Ігор Олександрович Ковальов.

Під керівництвом І.О. Ковальова (а це понад третина століття – з 1972 по 2004 роки) навчальний заклад пройшов шлях від філії Харківського політехнічного інституту, фізико-технологічного інституту до створення потужного закладу вищої освіти Сумщини – Сумського державного університету.

За ці роки Ігор Олександрович здобув заслужений авторитет і величезну повагу трудового та студентського колективу – за принциповість, високий професіоналізм, чуйне ставлення до людей.

У різних куточках України та за її межами працюють вихованці Ігоря Ковальова, з якими він щедро ділиться знаннями, набутим досвідом і життєвою мудрістю.

У науковій скарбниці Ігоря Олександровича – понад 200 праць і більше двох десятків авторських свідоцтв на винаходи.

Трудовий та студентський колективи СумДУ щиро вітають Ігоря Олександровича Ковальова з ювілеєм, зичать міцного здоров’я, життєдайної енергії, душевної рівноваги, добробуту та родинного затишку. Хай джерело натхнення, працелюбності та невтомності і надалі щедро примножує добрі справи, зроблені Ігорем Олександровичем для процвітання Сумського державного університету!

 

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: info@teset.sumdu.edu.ua