22 січня 2021 року декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ), професор Олександр ГУСАК представив щорічний звіт, відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про вищу освіту» від 09.08.2019 року, на зборах трудового колективу факультету ТеСЕТ СумДУ про підсумки роботи за 2020 рік, а також окреслив основні завдання та плани роботи на 2021 рік.

У своїй доповіді Олександр ГУСАК акцентував увагу на основних досягненнях факультету та його структурних підрозділів у 2020 році, зупинився на таких напрямах роботи: науково-педагогічний потенціал, підготовка науково-педагогічних кадрів; наукова, навчально-організаційна, навчально-методична, позанавчальна робота; міжнародна діяльність, у тому числі академічна мобільність і грантові програми.

Участь у зборах приймали представники ректорату, керівники загальноуніверситетських служб, викладачі та співробітники кафедр, а також інших структурних підрозділів факультету. Традиційно для останнього часу збори проходили он-лайн, на платформі CISCO WeBex. Усі учасники зборів у дистанційному форматі мали можливість долучитися до обговорення, висловити свої зауваження та пропозиції.

Наприкінці зборів виступив в. о. ректора СумДУ, Почесний ректор університету, професор Анатолій ВАСИЛЬЄВ, який висловив свою особисту вдячність керівництву та всьому трудовому колективу факультету за наполегливу роботу в 2020 році, а також закликав до не менш наполегливої роботи в 2021 році.

Нагадуємо, що у Сумському державному університеті упродовж двох останніх тижнів проходять збори трудових колективів інститутів та факультетів, на яких директори і декани звітують про підсумки минулого року, окреслюють плани на 2021 рік.

Завершить звітну кампанію підсумкова конференція трудового колективу СумДУ 29 січня 2021 року, на якій буде обговорено результати роботи у 2020 році та визначено завдання і пріоритети на цей рік.

Ознайомитися зі звітами директорів інститутів і деканів факультетів СумДУ можна на сайті університету.

https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/11761-zv-ti-nstitut-v-fakul-tet-v-sumdu-obgovorennya-na-zborakh-trudovikh-kolektiv-v-rezul-tat-v-ta-plan-v-roboti.html

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Харківська 116, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]