Сьогодні, 4 березня, Всесвітній День інженерії для сталого розвитку. Відзначається свято за резолюцією Генасамблеї ООН з 2020 року в день створення Всесвітньої федерації інженерних організацій.

Святкування Всесвітнього дня інженерії тісно пов’язане з Резолюцією ООН про постійний та сталий розвиток, а також з цілями у регіонах, у досягненні яких інженерне товариство відіграє чи не найосновнішу роль.

Метою запровадження свята було відзначити досягнення інженерів, які мають першочергове значення у розвитку життя сучасного людства.

Інженери завжди на передовій інновацій, вони вирішують найскладніші проблеми світу, розробляють нові технології, які впливають на усі сфери життя - від медицини до енергетики. Тай зрештою, вони роблять наше життя простішим і комфортнішим!

Тож сьогодні вітаємо з професійним святом наших студентів, випускників і всіх представників цієї спеціальності! Нехай ваші інноваційні ідеї та рішення принесуть користь і поступ у всіх сферах життя!