Новини
"Журнал інженерних наук" увійшов до категорії "Б" наукових фахових видань України PDF Друк e-mail

Наукове фахове видання України "Журнал інженерних наук (Journal of Engineering Sciences)" увійшов до категорії "Б" Списку друкованих періодичних видань, що включені до Переліку наукових фахових видань України.

Відповідне рішення затверджене Атестаційною колегією 23.10.2018 р. та введено в дію Наказом Міністерства освіти і науки України № 1218 від 07.11.2018 р. (Додаток 9).

"Журнал інженерних наук (Journal of Engineering Sciences)" висвітлює актуальні питання сучасного високотехнологічного виробництва, розвитку нових наукових тенденцій у техніці та розроблення технологій майбутнього.

Журнал публікується двічі на рік у відкритому доступі за ліцензією "CC BY-NC ". Усі статті приймаються виключно англійською мовою, оформлені відповідно до Шаблону, та надсилаються на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Відкриття офісу Skoda Transportation Ukraine PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Четвер, 22 листопада 2018, 00:00

22 листопада 2018 року у м. Дніпро відбулось відкриття офісу Skoda Transportation Ukraine від компанії «Škoda Transportation», Чеська Республіка. На офіційну церемонію від СумДУ були запрошені декан факультету ТеСЕТ Олександр Гусак, заст. декана факультету ЕлІТ Юлія Касьяненко, заст. декана факультету ТеСЕТ Віталій Іванов та Олександр Ляпощенко. Керівництво компанії, а саме директор Skoda Transportation Ukraine Костянтин Жижко, директор з розвитку Кирило Касаєв та головний інженер Петр Шпалек подякували за участь та підтвердили наміри подальшої співпраці з СумДУ, як з одним з провідних університетів в Україні.

Нагадуємо, що між СумДУ та компанією «Škoda Transportation» підписано Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності, а студенти СумДУ вже мають успішний досвід проходження виробничої практики на підприємствах компанії.

 
Науковці та студенти факультету відвідали виставку OIL & GAS 2018 PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 23 жовтня 2018, 00:00

23 жовтня 2018 року наукові співробітники кафедри "Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ)" факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) і студенти 3-5 курсів, що проходять підготовку з галузі знань 13 - механічна інженерія за спеціальністю (напрям підготовки) 133 - галузеве машинобудування зі спеціалізації (освітня програма) «Обладнання нафто- та газопереробних виробництв» відвідали XXI Міжнародну виставки нафтогазової промисловості «OIL & GAS 2018» та прийняли участь в Міжнародній конференції «Нафтогазова галузь України: виклики та можливості» (організатори - НАК «Нафтогаз України», АККО Інтернешнл, м. Київ).

В заходах взяли участь понад 30 підприємств, інститутів та професійних аналітичних редакцій з України та інших країн. Основні тематичні напрями: розвідка нафтових і газових родовищ; нові технології буріння; розробка морських і сухопутних нафтогазових родовищ; підготовка і переробка природного газу і конденсату; підземне збереження природного газу; розподіл природного газу, газові мережі; магістральний транспорт природного газу і нафти; діагноста в нафтогазовій промисловості; переробка нафти; устаткування для нафтогазової промисловості.

У виставковій експозиції "НАФТА і ГАЗ 2018" були представлені представлені компанії постачальники і виробники устаткування, сервісні і добувні підприємства з України і зарубіжжя. А саме компаній групи Нафтогаз - ГАЗ УКРАЇНИ, НАФТОГАЗ ТЕПЛО, НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ, НАФТОГАЗ-ЭНЕРГОСЕРВИС, УКРГАЗДОБЫЧА - а також компаній HEAT GROUP, VIKOIL, БТК-ЦЕНТР КОМПЛЕКТ, КИЕВГАЗ, РАДМИРТЕХ, САМГАЗ, САТУРН ДЕЙТА ИНТЕРНЕШЕНЛ, ХКБ ЇМ. А. А. МОРОЗОВА і інші. Значну частину експозиції займали компанії з Китаю: CPTDC, KERUI, CHENGDU BRIGHT, GOLDCARD SMART GROUP, HEILONGJIANG NORTH SHUANGJIA DRILLING TOOLS, HONGHUA GROUP, SHENGLI OIL FIELD FREET PETROLEUM STEEL PIPE, TIX CHINA VALVE. Представлені наукові досягнення, сучасні технології та обладнання, які будуть сприяти підвищенню ефективності роботи підприємств газової, нафтової та переробної промисловості, нафтогазового будівництва, екологічної безпеки та ресурсозбереження в складних кліматичних умовах.

 
Науковець із Румунії прочитав курс лекцій для студентів та аспірантів факультету PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 00:00

У період 08-12 жовтня 2018 р. факультет технічних систем та енергоефективних технологій у рамках програми Erasmus+ відвідав доктор філософії, декан факультету Технічного університету м. Клуж-Напока Грігоре Маріан Поп.

Він прочитав курс лекцій “Tolerances and Dimensional Control” для студентів бакалаврів. Також за його участю відбулась презентація програм академічної мобільності для студентів, аспірантів та молодих науковців факультету. Він розповів про можливості навчання та стажування у Технічному університеті м. Клуж-Напока, розповів про спеціальності факультету та провів віртуальну екскурсію Трансільванією – історичною областю на півночі Румунії. Гість факультету поспілкувався з широкою аудиторією, відповів на запитання та запросив Сумський державний університет до дружньої співпраці.

Грігоре Маріан Поп відвідав наукові лабораторії факультету, поспілкувався з науковцями факультету щодо можливого наукового співробітництва та підготовки спільних грантових заявок.

Заступник декана факультету ТеСЕТ із міжнародного співробітництва Віталій Іванов зазначив, що на даний час у Румунії вже навчаються два студенти-магістри факультету ТеСЕТ Руслан Залога та Антон Вербовий. Наразі готуються документи щодо подвійного керівництва вищезазначеними студентами викладачами із СумДУ та Технічного університету м. Клуж-Напока. Хочу зазначити, що позитивний досвід у цьому напрямку ми вже маємо, зокрема у 2017-2018 н.р. аналогічний підхід будо реалізовано з Технічним університетом м. Кошице зі Словацької республіки.

 
Докторант кафедри прикладної екології відвідала Академію громадянської освіти у Німеччині PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 00:00

Докторант кафедри прикладної екології Єлізавета Черниш взяла участь у Міжнародному університетському тижні 2018 з 1 по 5 жовтня в Тутцингу, що відбувся на базі Академії громадянської освіти (Akademie für Politische Bildung) (недалеко від Мюнхена, Німеччина), тема: «Захист природи і навколишнього середовища в Південно-Східній Європі: гравці, дискурси, стратегії дій».

Міжнародний тиждень університету є однією з основних подій, які Асоціація Південно-Східної Європи організовує для молодих вчених з Німеччини та країн Південно-Східної Європи із залученням також представників інших регіонів світу. Воно спрямоване на об'єднання перспективних молодих експертів, таким чином, надає форум для обміну знаннями та думками з конкретних питань на міжнародному рівні. В рамках дискусій щодо різних аспектів Міжнародний тиждень університетів також мав намір зміцнити взаєморозуміння і створити мережу контактів для співпраці на майбутнє. Таким чином, Міжнародний тиждень університетів запропонував форум для обміну досвідом між учасниками із різних країн в академічній та політичній сфері.

http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/121-tutzing2018.html

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 61