Новини
Студенти факультету ТеСЕТ змагалися у інтелектуальній грі «Брейн-Ринг» PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Четвер, 04 жовтня 2018, 00:00

04 жовтня 2018 року студентський деканат разом з НТСА факультету ТеСЕТ СумДУ провели факультетський турнір з «Брейн-рингу». Серед студентів – інженерів за звання найрозумніших боролися 4 команди з 15 учасників.

Модератор гри – керівник гуртка «Ерудит» СумДУ Микола Гуменний та в.о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех поставили учасникам запитання про цікаві технічні винаходи,  видатних інженерів сучасності, а також питання з фізики, хімії, екології, матеріалознавства, та інших інженерних дисциплін.

За підсумками гри четверте місце посіла команда першокурсників «Інтелектуали», третє місце виборола збірна команда 1 – 5 курсів «Віннери». Після досить рівної боротьби у напруженому фіналі  на другій сходинці опинилася команда третьокурсників «Легіон», а перемогу здобула команда студентів другого курсу «Пухкий кролик».

Студентський декан Марина Антоненко та в.о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех подякували учасникам за активну та цікаву гру, вручили всім її учасникам сувеніри з символікою СумДУ, а переможцям ­­– ще й солодкий подарунок.

Факультет ТеСЕТ разом із студентським деканатом та науковим товариством вітає переможців та бажає учасникам і надалі розвивати свою ерудованість!

 
Оцінка рівня організації та якості освітнього процесу PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 25 вересня 2018, 00:00

Не будь байдужим - зроби 4 кроки та оціни якість організації освітньої діяльності в Університеті! Анкетування триває з 25.09.2018 до 16.10.2018.
Зайди за посиланням anketa.sumdu.edu.ua. Заповни анкету - сприяй поліпшенню навчання в СумДУ уже сьогодні!
Візьми ключ доступу в деканаті, у старости або зайди в свій Особистий кабінет студента.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 вересня 2018, 20:44
 
Наукові розробки факультету ТеСЕТ представлені на міжнародній науковій конференції з віртуальної та доповненої реальності у Будапешті PDF Друк e-mail

17-19 вересня у м. Будапешт (Угорщина) відбулась IV Міжнародна конференція "Virtual and Augmented Reality in Education (VARE 2018)".

На конференції були представлені спільні розробки факультету технічних систем та енергоефективних технологій з відділом ОМЦТЕН СумДУ, зокрема, мобільний додаток "AR-engineering constructions".

Просування розробки у міжнародному освітньому просторі стало можливим завдяки тісному співробітництву між факультетом ТеСЕТ СумДУ і факультетом Інженерної механіки та менеджменту Познанського технологічного університету (Польща).

Під час офіційної програми конференції була зроблена доповідь "Using the augmented reality for training engineering students".

Автори:

Збірник матеріалів конференції буде проіндексовано міжнародною наукометричною базою даних Scopus.

Детальніше ...

 
Запрошуємо студентів 2-го курсу СумДУ на паралельне навчання! PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
П'ятниця, 14 вересня 2018, 00:00

 
Студенти та викладачі кафедри прикладної екології приєдналися до акції «Міжнародний день чистих берегів» PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
П'ятниця, 14 вересня 2018, 00:00

15 вересня 2018 року відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Долучайтеся до благородної справи – наведення ладу на берегах водойм! Дана екологічна акція проводиться кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році, з кожним роком він набуває все більшої популярності, бо проблема засмічення побутовим сміттям озер, річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів.

14 вересня 2018 року студенти та викладачі кафедри прикладної екології СумДУ організували прибирання сміття на південному березі озера Чеха, де повністю відсутні розважальні заклади та заклади громадського харчування, що можуть і зобов‘язані слідкувати за чистотою на своїй території. В заході прийняло участь близько 80 студентів та викладачів кафедри. «Врожай» вдалося зібрали у 110 пакетів для сміття, що досить прикро і свідчить про вкрай низький рівень екологічної культури серед населення міста Суми.

Сподіваємось, що наші зусилля були не даремні і стануть для людей прикладом дбайливого ставлення до навколишнього середовища! Щиро вдячні усім студентам, які взяли участь у акції!

http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/119-chistyberegy2018.html

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 61