Новини
Вітаємо Віталія Іванова з успішним захистом докторської дисертації! PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 00:00

4 жовтня 2019 року відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцента кафедри технологія машинобудування, верстати та інструменти (ТМВІ), заступника декана факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) Віталія Іванова зі спеціальності 05.02.08 − технологія машинобудування. Захист проходив на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.02 при Одеському національному політехнічному університеті.

Свою наукову працю дисертант присвятив актуальній темі – «Науково-прикладні основи підвищення ефективності обробки складнопрофільних деталей на свердлильно-фрезерно-розточувальних верстатах».

Науковий консультант - д.т.н., професор Залога В.О., завідувач кафедри технологія машинобудування, верстати та інструменти Сумського державного університету.

Офіційні опоненти:
- д.т.н., доцент Ступницький В.В., професор кафедри технології машинобудування Національного університету "Львівська політехніка".
- д.т.н., професор Пасічник В.А., завідувач кафедри інтегрованих технологій машинобудування Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.
- д.т.н., професор Пермяков О.А., завідувач кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Колектив кафедри ТМВІ та факультету ТеСЕТ СумДУ щиро вітає свого колегу. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів та нових наукових досягнень! Нехай Ваш кипучій ентузіазм та невтомна енергія допоможуть сягнути нових творчих вершин та цікавих проектів!

 
На факультеті створено вісім Експертних рад роботодавців PDF Друк e-mail

З метою забезпечення якості професійної підготовки фахівців на основі комплексного співробітництва випускових кафедр факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) із зацікавленими підприємствами і організаціями - провідними роботодавцями, під керівництвом заст. декана Бориса Ступіна впродовж червня-вересня 2019 року на факультеті проведена значна робота зі створення Експертних рад роботодавців.

Так, створено вісім Експертних рад роботодавців, зокрема, зі спеціальностей "Прикладна механіка", "Екологія", "Технології захисту навколишнього середовища", "Енергетичне машинобудування", "Теплоенергетика", "Хімія", "Прикладне матеріалознавство", "Галузеве машинобудування", до яких входять провідні та досвідчені фахівці, а також керівники кращих підприємств та установ з різних галузей промисловості.

Наказ №0490-І від 25.06.2019 р.
Наказ №0491-І від 25.06.2019 р.
Наказ №0500-І від 01.07.2019 р.
Наказ №0526-І від 09.07.2019 р.
Наказ №0603-І від 30.08.2019 р.
Наказ №0625-І від 06.09.2019 р.
Наказ №0680-І від 23.09.2019 р.

 
На факультеті пройшли курси із застосування актуальних інженерних програмних продуктів "Open engineering" PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех   
П'ятниця, 13 вересня 2019, 00:00

З 3 по 13 вересня на факультеті ТеСЕТ СумДУ проходили безкоштовні курси "Open engineering".

Це був прекрасний шанс отримати основи навиків роботи в безкоштовному програмному забезпеченні, що є конкурентним в міжнародних компаніях та застосовується для аналізу параметрів потоку рідини (в елементах трубопроводів, агрегатів, будівель та турбомашинах).

Курси проводив асистент кафедри «Основ проектування та рідинних машин» Вроцлавського університету науки і техніки (Wroclaw University of Science and Technology), м. Вроцлав, Польща Artur Machalski.

На заняттях були розглянуті наступні теми:

1. Introduction to OpenFOAM as an open-source CFD alternative;

2. Linux as an alternative for engineering work;

3. OpenFOAM simple case preparation;

4. Simulation of centrifugal pump in OpenFOAM.

Курс представляв короткий теоретичний огляд програмного забезпечення та практичні заняття з побудови 3D моделей, сітки, постановки задачі на розрахунок, розрахунок та оброки результатів у пост-процесорі.

Слухачам курсу були видані іменні сертифікати про освоєння інженерних програм OpenFOAM, Paraview та FreeCAD.

Організатором курсу виступив асистент кафедри прикладної гідроаеромеханіки Олександр Молошний.

З повагою, НТСА факультету ТеСЕТ!

Останнє оновлення на Середа, 18 вересня 2019, 15:52
 
Випускник факультету призначений першим заступником міністра новоствореного Міністерства розвитку громад України PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Середа, 11 вересня 2019, 08:00

11 вересня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні призначив заступників в ряд міністерств. Так, до новоствореного Міністерства розвитку громад і територій першим заступником міністра призначили Дмитра Живицького, який до цього з 2016 року був керівником апарату Сумської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що Дмитро Живицький навчався на кафедрі процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) інженерного факультету, у 2004 році закінчив Сумський державний університет (СумДУ) і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" та здобув кваліфікацію магістра, а в 2018 році за результатами сертифікації Європейською федерацією національних інженерних асоціацій FEANI одним з перших випукників кафедри отримав Engineering Card. Працював на посадах інженера-конструктора СКБ ТКМ, ВАТ "СМНВО ім. М.В.Фрунзе", заступника технічного директора ВАТ "Суминафтопродукт", консультанта патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації.

http://pohnv.teset.sumdu.edu.ua/uk/general/news/169-zhyvytskyy-deputy-minister.html

 
Вихованці авіамодельного гуртка СумДУ увійшли до складу Національної збірної PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех   
Середа, 11 вересня 2019, 00:00

Екіпаж вихованців авіамодельного гуртка Сумського державного університету Дмитро Лобода (студент Медичного інституту) та Микола Забара (учень Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18) вибороли місця у складі Національної збірної з авіамодельного спорту. Досягнення стало можливим завдяки здобуткам авіамоделістів протягом 2019 року – хлопці вибороли першість у загальному заліку міжнародних французьких змагань «Grand Prix of France», посіли третє місце на Кубку Болгарії та друге – на етапі Кубку світу в Харкові. Останнім вирішальним досягненням авіамоделістів стала перемога на літньому чемпіонаті Європи з кордових авіамоделей у класі F2C в Пазарджику (Болгарія). Під час цих змагань екіпаж виконав норматив майстра спорту. Підготували команду члени авіамодельного гуртка СумДУ Ілля Родін (керівник гуртка) та Ігор Осадчий (завідуючий лабораторіями факультету технічних систем та енергоефективних технологій).

Джерело: https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/10780-vikhovantsi-aviamodelnogo-gurtka-sumdu-uvijshli-do-skladu-natsionalnoji-zbirnoji.html

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 66