Новини
Аспірантка факультету ТеСЕТ отримала стипендію на навчання у Літній Академії університету Кобленц-Ландау PDF Друк e-mail

Аспірантка факультету ТеСЕТ М’якаєва Ганна отримала стипендію на навчання у Літній Академії з Екотоксикології університету Кобленц-Ландау, яка проходила з 10 по 24 вересня у м. Ландау (Німеччина). Впродовж 2-х тижнів вона проходила інтенсивний курс з вивчення дисциплін, пов’язаних із впливом пестицидів на навколишнє середовище та сучасними геоінформаційними технологіями в області екології.

Викладачами курсів були дослідники з різних країн світу. Ганна відмічає, що матеріали курсів були дуже корисними і допоможуть їй у власних дослідженнях.

Окрім курсів для студентів академії організатори підготували цікаву соціальну програму. Під час екскурсії до однієї з лабораторій університету студенти зустрілись із міністром екології Німеччини.

Ганна дуже задоволена результатами та впевнена, що отриманий досвід допоможе їй у науковій діяльності.

 

 

 

 
У СумДУ відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Четвер, 28 вересня 2017, 00:00

28 вересня в Сумському державному університеті відбувся захід "Reading party", приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. Із цієї нагоди, любителі книг зібралися на площі біля університету, щоб згадати найвідоміших письменників, знамениті крилаті вирази, обговорити книжкові новинки. Бібліотекарі СумДУ визначили найкращих читачів у трьох номінаціях. У номінації «Кращий читач-студент» перемогу отримала студентка 5-го курсу факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій Катерина Белява. Серед викладачів найкращим читачем став викладач факультету ТеСЕТ Олександр Ратушний. А в номінації «Кращий читач-співробітник» переміг Петро Момотенко. За читацьку активність переможці усіх номінацій отримали подарунки від бібліотеки – книги світових класиків.

Студенти взяли участь в інтерактивних вікторинах «Вгадай літературного героя», «Book travel». Особливий сюрприз для глядачів підготували студенти-першокурсники, розігравши міні-виставу «Читач-мрія». Актори-аматори класифікували всіх читачів за чотирма групами, серед яких кожен міг вгадати і себе. На завершення розважальної програми студенти взялися участь у конкурсі «Бігаючі букви». За участь та правильні відповіді на питання вікторин учасники заходу отримали пам’ятні подарунки та солодощі.

Також до Всеукраїнського дня бібліотек у СумДУ оголошено акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Книги приймаються у відділі комплектування (центральна бібліотека, 1 пов., 109 кімн.). За результатами акції на найактивнішого учасника чекає подарунок. Акція дієтиме до 25 жовтня.

 
Студентці факультету призначено іменну стипендію голови ОДА PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Середа, 27 вересня 2017, 00:00

27 вересня голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко вручив стипендії кращим студентам Сумщини, серед яких – 7 студентів Сумського державного університету.

Відповідно до Положення про порядок призначення іменних стипендій голови ОДА та згідно з Розпорядженням голови облдержадміністрації  від 12.09.2017 № 519-ОД «Про встановлення у 2017-2018 навчальному році іменних стипендій голови ОДА студентам вищих навчальних закладів області» стипендії отримали студенти:

Лук’янихін Олег – факультет електроніки та інформаційних технологій;

Василенко Алла, Мельник Ірина – Навчально-науковий інститут права;

Захарченко Дарія - Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького;

Бочкарьова Тетяна - Навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС»;

Васильченко Дар’я – факультет технічних систем та енергоефективних технологій;

Гарбузова Єлізавета  - Медичний інститут.

Також стипендії призначені студентам технікумів – Давиду Горобцову (студент Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету), Діані Калинській (студентка Політехнічного  технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету), Карині Смик (студентка Машинобудівного коледжу Сумського державного університету), Віктору Точило (студент Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету).

Сумський державний університет вітає стипендіатів та бажає подальших успіхів!

Останнє оновлення на Вівторок, 03 жовтня 2017, 21:53
 
Cтуденти факультету переможці конкурсу "Свято осені" PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 26 вересня 2017, 00:00

26 вересня у Літературній вітальні бібліотечно-інформаційного центру Сумського державного університету відбувся конкурс для студентів перших та других курсів «Суми осінні». Учасники виступали у двох номінаціях: «Авторська поезія» та «Кращий читець». Оцінювали виступи поетів-аматорів голова журі – редактор університетської газети «Резонанс», член спілки письменників України Василь Чубур, а також організатор масових заходів БІЦ Алла Крекшина та студентки факультету ІФСК Юлія Лазуткіна та Катерина Шостак.

На думку членів журі, учасники серйозно підготувалися до конкурсу – була витримана тематика, різножанровість, проводилися паралелі між природними явищами та людськими стосунками.

Перемогу отримали студенти першого курсу факультету ТеСЕТ: у номінації «Авторська поезія» - Ярослава Лапко, у номінації «Кращий читець» - Артем Шах.

Розважальну програму конкурсу підготували та провели учасники гуртка «Краяни» при відділі позанавчальної роботи СумДУ. Зокрема, родзинкою конкурсу стали елементи театралізації, які втілили Юлія Лазуткіна в образі золотої осені та ведучі Софія Постолатій і Станіслав Скачедуб.

 
Вітання з Днем машинобуівника! PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Неділя, 24 вересня 2017, 00:00

Шановні науковці, фахівці та студенти-машинобудівники Сумського державного університету!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем машинобудівника, який традиційно святкується у останню неділю вересня. Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівного комплексу серед інших складових промисловості України.

Україна завжди славилася своїми досягненнями у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Завдяки їх професіоналізму та наполегливості українська продукція машинобудування користується значним попитом на міжнародних ринках, що тільки доводить її високу конкурентоспроможність.

Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень навіть у кризові часи для держави машинобудівні підприємства продовжують тримати планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.

В Україні дата професійного свята працівників машинобудування і приладобудування «…на підтримку ініціативи працівників машинобудування і приладобудування України…» встановлено на четверту неділю вересня згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93.

У структурі машинобудівної галузі України нині налічується більше 2800 промислових підприємств і 230 організацій, які виконують наукові і науково-технічні роботи. Загальна кількість працюючих — понад 1 млн. чоловік.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 55