На виконання наказу ректора від 02.07.2021 року №0686-І «Про створення Ради із забезпечення якості вищої освіти інститутів (факультетів)» призначити персональний склад Ради із забезпечення якості вищої освіти факультету технічних систем та енергоефективних технологій.

Голова Ради:

доц. Колісніченко Е.В., заступник декана ф-ту ТеСЕТ з навчально-методичної роботи

Секретар Ради:

доц. каф. ПГМ Хованський С.О., заступник декана ф-ту ТеСЕТ із заочного і дистанційного навчання

Члени Ради:

доц Гусак О.Г., декан ф-ту ТеСЕТ

доц. Євтухов А.В., перший заступник декана ф-ту ТеСЕТ

проф. Павленко І.В., заступник заступник декана ф-ту ТеСЕТ з наукової роботи, голова групи забезпечення спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

проф. Сотник М.І., зав. каф. ПГМ, голова групи забезпечення спеціальності 144 «Теплоенергетика»

проф. Іванов В.О., зав. каф. ТМВІ, заступник декана з міжнародного співробітництва

проф. Пляцук Л.Д., зав. каф. ПЕ, голова групи забезпечення спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»

проф. каф. ТМВІ Залога В.О., голова групи забезпечення спеціальності 132 «Матеріалознавство»

доц. каф. ПЕ Аблєєва І.Ю., голова групи забезпечення спеціальності 101 «Екологія»

доц. каф ТПХ Яновська Г.О., голова групи забезпечення спеціальності 102 «Хімія»

ст. викл. каф. ТМВІ Денисенко Ю.О., голова групи забезпечення спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології»

доц. Острога Р.О., т.в.о. зав. каф. ХІ

доц. Гапонова О.П., зав. каф. ПМіТКМ

доц. Загорулько А.В., зав. каф. КМ, голова групи забезпечення спеціальності 131 «Прикладна механіка»

доц. Ванєєв С.М., зав. каф. ТТФ, голова групи забезпечення спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування»

доц. Пономарьова Л.М., в.о. зав. каф. ТПХ

доц. каф. ПЕ Трунова І.О.

доц. каф. ПМіТКМ Дегула А.І.

доц. каф. ТТФ Шарапов С.О.

ас. каф. КМ Позовний О.О.

гол. НТСА ф-ту ТеСЕТ, асп. каф. ПГМ Куліков Олександр

студ. декан ф-ту ТеСЕТ Новік Віктор

заст. студ. декана ф-ту ТеСЕТ з навчально-наукової роботи Муквич Владислава

ГРУПА ЕКСПЕРТИЗИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Склад групи

Голова Групи:

Члени Групи:

голови груп забезпечення спеціальностей:

101 «Екологія»                                                                                  доц. Аблєєва І.Ю.

102 «Хімія»                                                                                        доц. Яновська Г.О.

131 «Прикладна механіка»                                                              доц. Загорулько А.В.

132 «Матеріалознавство»                                                                проф. Залога В.О.

133 «Галузеве машинобудування»                                                 проф. Павленко І.В.

142 «Енергетичне машинобудування»                                           проф. Ванєєв С.М.

144 «Теплоенергетика»                                                                    проф. Сотник М.І.

175 «Інформаційно-вимірювальні технології»                              ст. викл. Денисенко Ю.О.

183 «Технології захисту навколишнього середовища»                проф. Пляцук Л.Д.

представники здобувачів вищої освіти:

студ. декан ф-ту ТеСЕТ                                                                   Новік Віктор

заст. студ. декана ф-ту ТеСЕТ

з навчально-наукової роботи                                                           Муквич Владислава

гол. НТСА ф-ту ТеСЕТ, асп. каф. ПГМ                                         Куліков Олександр