Конкурс «Кращі молоді вчені СумДУ» відбувся цього року втретє. Його результати оголошуються до Дня науки .

У Сумському державному університеті визначили кращих молодих вчених.

Переможці серед кандидатів наук (докторів філософії) за номінаціями:

• «Суспільні науки» – Ярина САМУСЕВИЧ, старша викладачка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування;
  • «Технічні науки» – Христина БЕРЛАДІР, старша викладачка кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів;
  • «Математичні науки та природничі науки» – Ярослав КРАВЧЕНКО, старший викладач кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні;
  • «Біологія та охорона здоров’я» – Владислав СІКОРА, доцент кафедри патологічної анатомії.

У категорії молодих вчених – докторів наук переможцем визнано Олександра КУБАТКА, доцента кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування.

Конкурсна комісія оцінювала наукову діяльність номінантів у 2020–2022 роках за чотирма групами показників: виконання науково-дослідних робіт; публікаційна активність; підготовка наукових кадрів; інші вагомі здобутки..

Мета конкурсу – стимулювання молодих вчених, які обіймають штатні посади наукових і науково-педагогічних працівників в Сумському державному університеті, до активної наукової діяльності, отримання ними високої якості результатів наукових досліджень і розробок, досягнення високих показників з їх оприлюднення та впровадження.

Вітаємо переможців – молоду інтелектуальну наукову еліту СумДУ, зичимо нових досягнень!