Представники факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету увійшли до переліку талановитих спортсменів області, яким призначено іменні стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації та стипендії Сумської міської ради на перше півріччя 2023 року.

Іменні стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації отримуватимуть:

• Артем ХОМУЛА (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) – дзюдо.

Стипендіатами Сумської міської ради стали:

• Руслан КЛОЧКО (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) – легка атлетика;
  • Антон РАДЬКО (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) – легка атлетика;
  • Дмитро ТОРГАЧОВ (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) – легка атлетика;
  • Аліна БОГДАНОВА (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) – легка атлетика.

Сумський державний університет вітає своїх талановитих спортсменів і бажає їм наснаги на нові перемоги в спорті та в житті.