Магістрант факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету Антон Дудченко приніс чергову медаль Україні на чемпіонаті Європи з біатлону, що проходить в Ленцергайде (Швейцарія).

Антон Дудченко фінішував другим в індивідуальній гонці європейської першості. За чистим часом на дистанції він показав восьмий результат.
Це друга медаль України в двох гонках турніру. Перше «срібло» здобула випускниця СумДУ Юлія Джима.

Іще двоє випускників СумДУ фінішували у топ-20 індивідуальної гонки. Другий результат серед українців показав Артем Тищенко – 12-а позиція. У Богдана Цимбала 19-е місце.