Японське видання Chunichi Shimbun опублікувало інтерв’ю з професором Віталієм ІВАНОВИМ, завідувачем кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів, заступником декана факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету.

Фокус розмови – сучасні виклики, з якими стикнулася українська інженерна освіта після ворожої агресії, особливості організації навчального процесу та дослідницької діяльності в Сумському державному університеті в умовах воєнного стану.

Інтерв’ю було надано у рамках реалізації Сумським державним університетом проєкту «Follow-up Cooperation Training for Ukraine on Issue-specific Training «Industrial Technology Education», що фінансується Japan International Cooperation Agency та ESD Consortium Aichi. Проєкт спрямований на вдосконалення інженерної освіти в Україні та підготовки фахівців, відповідно до Цілей сталого розвитку.