Постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених з листопада 2022 року.

У Сумському державному університеті таку стипендію отримуватимуть 10 молодих вчених:

ОСТРОГА Руслан (факультет технічних систем та енергоефективних технологій);

СКИДАНЕНКО Максим Сергійович (факультет технічних систем та енергоефективних технологій).

Загалом призначено 312 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених. У Сумському державному університеті таку стипендію призначено 10 молодим вченим. За кількістю призначених стипендій СумДУ ділить третю-четверту позицію серед всіх ЗВО України.

Щиро вітаємо молодих вчених та бажаємо подальших наукових здобутків!