На запрошення Науково-експертного центру атомного та енергетичного машинобудування Сумського державного університету (НЕЦ АЕМ СумДУ) спеціалісти ТОВ "Рамса Груп" провели первинну перевірку знань Законів, норм та правил з ядерної безпеки.

Достатній рівень знань підтвердили спеціалісти науково-педагогічного складу факультету Технічних систем та енергоефективних технологій, зокрема кафедри Прикладної гідроаеромеханіки.

Успішне проходження такої перевірки дозволяє кваліфікованому персоналу проводити роботи у сфері використання ядерної енергії, поводження з радіоактивними відходами і органів державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.