З 7 по 9 червня у Лешноволі, пригороді Варшави, пройшов щорічний кубок з судномодельного спорту секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі) - "Tenshock 2019". У кубку прийняли участь 50 спортсменів з Польші, України, Німеччини, Італії, Румунії, Росії та Бельгії.

Змагання вдало склалися для наших спортсменів. Українські судномоделісти зайняли 8 призових місць. Серед призерів опинилася й учасниця гуртка судномоделізму та судномодельного спорту факультету ТеСЕТ, студентка факультету ЕлІТ Руденко Євгенія, яка в одній з найбільш популярних категорій моделей - MINI mono - здобула бронзову нагороду. Вона повторила минулорічний результат свого батька та наставника, асистента кафедри ПМ та ТКМ Руденко Павла.

Джерело: http://sport.sumdu.edu.ua/index.php/ua/vydy-sportu/inshi-vydy/773-studentka-sumdu-bronzova-pryzerka-mizhnarodnoho-kubku-z-sudnomodelnoho-sportu