03.07.2024 аспіранти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» взяли участь у вебінарі «Copyright and your PhD thesis – PhD Session», присвяченому висвітленню принципів академічної доброчесності в науковому і освітньому просторі та проблем дотримання авторських прав.

Онлайн-захід був організований University of Liverpool (м. Ліверпуль, Великобританія). Зокрема, Аспіранти прослухали лекцію від фахівця в стратегії відкритих досліджень та планування – Martin Wolf, керівник відділу відкритих досліджень.

Зустріч відбувалась із інтерактивним залученням здобувачів наукового ступеня «доктор філософії» до обговорень, питань та дискусій. Особлива увага приділялась питанням, пов’язаним із тим, які проблеми авторського права варто взяти до уваги перед формуванням остаточної версії дисертаційної роботи.

Цей вебінар є логічним продовженням серії заходів СумДУ з популяризації принципів академічної доброчесності. На ньому були присутні близько 40 учасників із числа аспірантів як Сумського державного університету, так і університетів Європейського Союзу та Великобританії.

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Харківська 116, м. Суми, 40007, Україна