У період з 27 травня по 14 червня 2024 р. професор кафедри хімічної інженерії факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету, д.т.н., проф. Олександр ЛЯПОЩЕНКО взяв участь у тренінгу на запрошення Технічного університету Кошице (факультет виробничих технологій в м. Пряшів, Словацька Республіка) у рамках грантової програми ЄС Erasmus+ Key Action 1.

Під час реалізації програми були проведені зустрічі з заступником декана факультету виробничих технологій з міжнародних відносин та мобільності doc. Ing. Lucia Knapčíková, Ph.D., представником Erasmus+ офісу Kristína Bagošová, завідувачем кафедри промислової інженерії та інформатики doc. Ing. Michal Balog, CSc., іншими науковцями та дослідниками, серед яких в тому числі два аспіранти СумДУ, які зараз проводять наукові дослідження в навчально-дослідницькій лабораторії SmartTechLab, засновником якої є prof. Ing. Ján Piteľ, PhD., а директором - doc. Ing. Jozef Husár, PhD.

Професор Олександр ЛЯПОЩЕНКО зазначив, що завдяки тісній співпраці між факультетом технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету та факультетом виробничих технологій Технічного університету Кошице є можливість впровадження інтелектуальних стратегій промислового інжинірингу та інтернаціоналізації освітньо-наукових програм з галузевого машинобудування при підготовці бакалаврів, магістрів та аспірантів.

https://ce.sumdu.edu.ua/uk/news/398-profesor-kafedri-vzyav-uchast-u-treningu-v-mezhakh-programi-es-erasmus

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Харківська 116, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]