Викладачі факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету розпочали активну співпрацю з The world's leading digital platform for science education - Labster!

Студенти Сумського державного університету тепер мають можливість перебувати у сучасній віртуальній лабораторії та проводити в ній досліди. Це стало можливим завдяки активній співпраці Сумського державного університету зі світовим лідером створення віртуальних лабораторій Labster. Вже понад 130 студентів різних спеціальностей, які вивчають різні розділи хімії, підключилися до навчання на цій платформі! Викладачі кафедри теоретичної та прикладної хімії факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету адаптували українською мовою відеоролики до лабораторних робіт для кращого розуміння роботи. Успіхів у освоєнні світових трендів!