Нагородження переможців Літньої школи юного хіміка 2020 PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Середа, 01 липня 2020, 00:00

24-25 червня на базі кафедри теоретичної та прикладної хімії працювала онлайн ІІ літня школа юного хіміка. Такий формат ми спробували вперше і для справжніх хіміків він також виявився цікавим і корисним. Заняття проводилися у формі веб-конферецій. Під час занять викладачі використовували відео хімічних експериментів, які були зроблені на кафедрі теоретичної та прикладної хімії. Також за допомогою співробітників центру технологій електронного навчання Сумського державного університету відділу було знято та змонтовано відео дослідів у казковому форматі.

Наприкінці двохденного марафону хімічних занять учасникам було запропоновано пройти тестування, за результатами якого визначено переможців:

Ткаченко Олександр (учень 9 класу 26 школи м.Суми) - І місце

Снагощенко Ірина (учениця 9 класу 10 школи, м.Суми) - ІІ місце

Ольховик Анна (учениця 10 класу 2 школи м. Шостка ) - ІІІ місце.

Гарні результати у тестуванні показали також такі учні: Корнієнко Валерія, Янішевська Владислава, Голубкова Софія, Балагуровська Аліса, Хайлук Єгор, Яновський Володимир та Семиліт Анастасія.

01.07.2020 р. відбулося нагородження переможців вікторини ІІ Літньої школи юного хіміка. До СумДУ завітали представники шкільної хімічної еліти: Ткаченко Олександр, Снагощенко Ірина  та Ольховик Анна, які отримали омріяні призи -- мікроскопи LAB ZZце сучасний дитячий мікроскоп, за допомогою якого дитина зможе дізнатися багато нового про навколишній світ, вивчати структуру речовин та спостерігати за перебігом різноманітних хімічних реакцій. Переможці були нагороджені призами від спонсора.

Нагородження відбувалось на пам'ятному місці для всіх причетних до СумДУ. Бажаємо цікавих відкриттів та нових звершень всім учасникам школи!

Крім того раді вам надати доступ до відеороликів дослідів, продемонстрованих на школі та записів її перебігу:

1. Привітання

2. Хімічна вікторина

3. Титрування

4. Харчова хімія

5. Металізація

6.Миловаріння 

День 1

День 2

 

 

Відзначимо високий рівень виконання тестового завдання  Семиліт Анастасії – учениці 5 класу, адже вивчення хімії для неї розпочнеться лише через 2 роки. Вітаємо всіх учасників літньої школи. Чекаємо на заняттях зимової школи юного хіміка 2021!