Співпраця науковців факультету ТеСЕТ із закордонними колегами PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех   
Понеділок, 03 лютого 2020, 00:00

У період 15-19 грудня 2019 року, у рамках проекту Регіональні ініціативи передового досвіду (Regionalna Inicjatywa Doskonałości), який зараз впроваджується в Познанському природничому університеті, старший викладач, к.т.н. Ірина Васькіна була запрошена на стажування до Інституту інженерії біосистем.

Під час стажування вона провела зустріч з науковцями лабораторії екотехнологій (очолює проф. Яцек Дах) та презентувала напрямки наукової роботи кафедри Прикладної екології, екологічну ситуацію в Україні та можливості технологій поводження з біологічними відходами та виробництва біогазу. Ця лабораторія спеціалізується на дослідженні біогазу та компостування та має одну з найбільших баз даних про біогаз в ЄС.

Детальніше: http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/144-poznan.html

 

З 13 по 15 січня Прагу відвідала Єлізавета Черниш, доцент кафедри прикладної екології Сумського державного університету (Україна).

Метою її візиту був розвиток співробітництва в галузі освіти і науки, обговорення можливих напрямків співробітництва та створення умов для реалізації спільних дослідницьких проектів. Доктор Hynek Roubik провів екскурсію по Чеському університету наук про життя в Празі і показав лабораторне оснащення на факультеті тропічних сільськогосподарських наук.

Детальніше: http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/146-prague.html

 

У період 16-19 січня 2020 року Чеський природничий університет (м. Прага) відвідали науковці кафедри прикладної екології. Доцент Роман Васькін та ст. викладач Ірина Васькіна відвідали Кафедру стійких технологій та провели зустріч із вченими з дослідницької групи з біогазу (керівник групи - доктор Гінек Рубік).

На зустрічах обговорили екологічні проблеми в Україні та український досвід виробництва біогазу та управління  відходами. Цей візит був дуже корисним для обох партнерів та обіцяє стати основою наукової співпраці та обміну студентами та науковими співробітниками.

Детальніше: http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/145-czech.html

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 лютого 2020, 12:32