В лютому 2022 року Сумський державний університет (м. Суми, Україна) та компанія Dalgakiran (м. Стамбул, Туреччина) на базі кафедри технічної теплофізики уклали договір про надання науково-технічних консультаційних послуг працівникам компанії Dalgakiran з вивчення теорії та проведення розрахунків поршневих компресорів.

За договором працівники кафедри технічної теплофізики (к.т.н., доц. Сергій ШАРАПОВ та к.т.н., доц. Віктор КОЗІН) і прикладної гідроаеромеханіки (к.т.н., доц. Віталій ПАНЧЕНКО) викладають матеріал англійською мовою в сумарному обсязі 200 год. Заняття проходять у вигляді семінарів, практичних та індивідуальних занять. Всі викладачі мають відповідні сертифікати про володіння іноземною мовою.
Вступні лекції з теорії газів та газових сумішей проводив к.т.н., проф. Володимир ТУРИК з Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".