14-15 липня на базі кафедри ТПХ СумДУ працювала онлайн ІV літня школа юного хіміка 2022. Всьоме ми зібрали всіх небайдужих юних і зацікавлених школярів щоб разом зануритися в чарівний світ хімічних перетворень.

Цьогоріч формат проведення школи був он-лайн з елементами самостійної практичної роботи учнів : школярам були запропоновані он-лайн заняття практико-орієнтованого змісту із подальшим самостійним виготовленням різноманітних хімічних продуктів.

Результати навчання у школі юного хіміка традиційно перевірялись за допомогою вікторини, що проводилась у вигляді опитування організованого за допомогою  GoogleForms.  Переможцем цьогорічної вікторини стала Семеліт Анастасія, незмінна учасниця усіх чотирьох років існування школи, неодноразова переможниця, велика розумниця та справжній юний хімік.

Змагання за призи спонсору «Кусум Фарм» було організовано у вигляді он-лайн голосування: після проведення занять, впродовж тижня учні мали можливість виготовити один або кілька продуктів самостійно вдома, послуговуючись наданими інструкціями.

За результатами змагань були визначені призові місця.

І місце отримала Острікова Поліна,

ІІ місце отримала Макущенко Софія,

ІІІ місце отримав Костя Палун.

Нагородження відбулось 25.07.22 на кафедрі ТПХ, де свої призи з рук завідувача кафедри Большаніної С.Б. та її заступника Яновської Г.О. отримали  Семиліт Анастасія  – павербанк, та Макущенко Софія – блютуз колонку, надані ТОВ «Кусум фарм»; решта переможців отримають призи за допомогою Нової пошти, так як змоги приїхати до Сум у цей складний час не мають.

Щиро дякуємо всім учасникам, організаторам та, особливо, спонсорам, за причетність до цього хімічного свята яке не відбулося б без вас!