17 листопада в Сумському державному університеті відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студентів. Традиційно в рамках урочистостей пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ».

Зі святом здобувачів вищої освіти привітав ректор СумДУ Василь КАРПУША. Він зазначив, що історично Міжнародний день студентів – це свято, яке засвідчує активність студентської молоді.

«Щиро зичу, щоб саме ви стали тією активною рушійною силою, яка в майбутньому формуватиме нашу державу. Переконаний, що в майбутньому ви з гордістю будете згадувати студентські роки, які, беззаперечно, є найкращими в житті кожного», – підкреслив Василь КАРПУША

Студентське життя не одноманітне, воно вміщує безліч складових, тож у кожного є можливість проявити себе саме в тій галузі, яка йому до душі. Переможці конкурсу «Кращий студент СумДУ» традиційно визначаються в кількох номінаціях, які відповідають різним видам студентських активностей. 

За показниками наукової діяльності серед переможців:«Кращий студент-науковець. Академічна мобільність» – Максим БЕСЕДІН (факультет технічних систем та енергоефективних технологій).

Серед спортсменів СумДУ переможець: «Кращий студент. Спортсмен-аматор» – Андрій КОВАЛЬОВ (факультет технічних систем та енергоефективних технологій).

«Найвеселіші й найдіяльніші часи в житті людини – це студентські роки. Роки звершень, досягнень, закоханостей, поривів, незабутніх емоцій і вражень! Бажаю студентам СумДУ навіть після завершення навчання не втрачати ту нитку, що об’єднує усе студентство», – зазначила студентський ректор СумДУ Альона ГРИГОР’ЄВА.

Подарунком для всіх студентів стала яскрава насичена програма від Культурно-мистецького центру СумДУ.

Сумський державний університет вітає усіх студентів зі святом, і бажає, щоб ваші студентські роки були насиченими яскравими подіями та приємними зустрічами! Будьте здоровими та щасливими! Ставте амбітні цілі та вміло досягайте мети! Будьте відданими своїй альма-матер та своїми справами і досягненнями доводьте, що студентство – це велика сила, яка здатна змінити світ і побудувати щасливе майбутнє своєї країни! Зі святом вас!

https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/12273-vitaemo-peremozhtsiv-konkursu-krashchij-student-sumdu-2021.html

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]