21 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.

«Для мене велика честь і відповідальність вручати відзнаку найкращим інноваторам, роботи яких мають вагомий вплив на сферу науки та економіки країни та за її межами. Ваші ідеї та продукти досліджень ви змогли реалізувати у кінцевий результат та показати передовий досвід у своїй сфері. І сьогоднішні відзнаки тому підтвердження», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій ШКАРЛЕТ.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року  № 657-р (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-prisudzhennya-premiyi-kabinetu-a657r), присуджено Премію за розроблення і впровадження інноваційних технологій за роботу «Розробка і впровадження відповідальних вузлів роторних машин, що забезпечують екологічну безпеку шкідливих виробництв», яка виконана на базі Сумського державного університету.

Авторським колективом вчених від Сумського державного університету є:

  • Сергій ГУДКОВ, доцент кафедри комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, кандидат технічних наук;
  • Андрій ЗАГОРУЛЬКО, завідувач кафедри комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, кандидат технічних наук, доцент;
  • Євген САВЧЕНКО, доцент кафедри комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, кандидат технічних наук.

До виконання роботи були залучені представники інших ЗВО та підприємств України.

До відома. Премія Кабінету Міністрів України присуджується щорічно за особливі досягнення в розробленні й впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. Цього річ удостоєні Премією три роботи.

https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/12219-naukovtsi-sumdu-otrimali-diplomi-laureativ-premiji-kabinetu-ministriv-ukrajini-za-rozroblennya-ta-vprovadzhennya-innovatsijnikh-tekhnologij.html

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: [email protected]