Саме це та ще багато цікавого із власного життя та життя факультету ТеСЕТ на зустрічі зі старшокласниками розповідав Віталій ІВАНОВ, доктор технічних наук, професор та завідувач кафедри «Технологія машинобудування, верстати та інструменти» факультету ТеСЕТ СумДУ.
Майбутні абітурієнти познайомились з можливостями навчання в СумДУ, зокрема на спеціальностях інженерного профілю, інноваційними методиками викладання та хибними стереотипами про професію. Дізналися, які є перспективи працевлаштування в майбутньому та почули реальну історію про кар'єру Віталія ІВАНОВА, так би мовити, від студента СумДУ до професора, про його подорожі світом, стажування за кордоном і постійний особистий розвиток.Тепер старшокласникам є над чим подумати перед обранням майбутньої альма-матер!
❗️Всі, хто хоче провести будь-який захід з комфортом і усіма технічними зручностями, мають можливість забронювати коворкінг "Універ CITY" та інші приміщення Бібліотеки СумДУ за посиланням.