Аспірант кафедри ТМВІ Андрусишин Владислав розпочав наукове стажування за темою «Розробка проблемно-орієнтованої класифікації захоплювальних пристроїв промислових роботів» в Жилінському університеті в рамках Національної стипендіальної програми Словацької республіки.

Владислав залюбки поділився своїми враженнями: «Хоча моє стажування тільки розпочалось, я вже маю безліч позитивних вражень. Словаччина безмежно красива країна, і це надихає. Університет досить гарно обладнаний, що значно розширює потенціал для наукової роботи. Також в даному університеті знаходяться доброзичливі студенти, аспіранти та викладачі, які завжди раді допомогти та поділитися своїми знаннями».