12 серпня 2021 року представники кафедри теоретичної та прикладної хімії (ТПХ) факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) провели на базі дитячого табору ДОЗ «Універ» Сумського державного університету (СумДУ) захоплюючий тур в загадкову країну Хімію. Разом з доцентом кафедри ТПХ Юлією Ліцман учасники вразилися чарівним хімічним перетворенням, та отримали незабутні враження від експериментів та демонстрацій.

Друга частина зустрічі проходила в режимі пошукової гри  Квест «В хімічній Лабораторії». Три команди живої води, мертвої води  і важкої води. І тоді можна будь - який предмет перетворити на золото! В подорож за складовими еліксиру відправилися групи сміливих і кмітливих хіміків! Кожна група шукала свою частину еліксиру, а коли знайшли всі три еліксири – тоді спробували чудодійний еліксир і отримали золото!  Діти були в захваті від експериментів, а переможці отримали в подарунок чудові золоті фігурки та хімічні таблиці, що стануть їм в пригоді на уроках хімії!

Організаторами турніру виступили: кафедра теоретичної та прикладної хімії (ТПХ) факультету ТеСЕТ СумДУ.

Бажаємо вихованцям «Універу» веселого відпочинку та оздоровлення, а також подальших перемог у житті!