20 травня у Сумах, у молодіжному центрі «Романтика», відбувся святковий захід до Дня науки, що зібрав наукову спільноту закладів освіти області, аби представити свої досягнення. Наукові здобутки презентував учасникам свята і Сумський державний університет.

У рамках святкування плідну працю науковців СумДУ було відзначено керівництвом Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради. Грамотами органів влади та місцевого самоврядування були відзначені:  Сергій Вакал – директор Науково-дослідного інституту мінеральних добрив і пігментів, Микола Сотник – доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ.

Подякою Сумського міського голови був нагороджений науково-педагогічний колектив СумДУ за вагомий внесок у розвиток науково-технічного потенціалу, багаторічну тісну співпрацю з Сумською міською територіальною громадою.

Команда студентів СумДУ «Hope» була відзначена Дипломом ІІ ступеня за перемогу в онлайн-квесті для учнівської та студентської молоді Сумської області «Вчені Сумщини».

Яскравими номерами привітали учасників свята творчі колективи СумДУ.

https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/11971-naukovtsiv-sumdu-vidznachili-na-urochistostyakh-do-dnya-nauki.html

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: info@teset.sumdu.edu.ua