У 2021 році в Сумському державному університеті відбувся конкурс "Кращі молоді вчені СумДУ", у якому брали участь 11 докторів наук і 21 кандидат наук.

За результатами, затвердженими наказом № 0466-І від 06 травня 2021 року, серед 7 переможців конкурсу з числа докторів наук, лауреатами стали доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів Віталій ІВАНОВ, а також доктор технічних наук, професор кафедри комп'ютерної механіки ім.В.Марцинковського Іван ПАВЛЕНКО.

Конкурс проводиться з метою активізації наукової діяльності, зокрема щодо одержання високої якості наукових досліджень і розробок, досягнення високих показників з оприлюднення та впровадження наукових результатів.