У період лютий-квітень 2019 р. співробітники факультету ТеСЕТ пройшли міжнародне наукове стажування на факультеті виробничих технологій у м. Прешов Технічного університету м. Кошице (Словаччина) у рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки:

1) доцент кафедри ЗМіДМ Іван Павленко, тема стажування "Identification of Parameters for Technological Equipment Using Artificial Neural Networks";

2) доцент кафедри ПГМ Сергій Хованський, тема стажування "Research of Unsteady Temperature Condition of Premises Heated by Low-grade Renewable Energy Sources".

Наукові результати, отримані за результатами стажування, подано до друку у вигляді:

• 2-х колективних монографій видавництва "Springer Nature" (Швейцарія), що індексуються БД Scopus та/або Web of Science;
  • 13-ти наукових статей у міжнародних рецензованих виданнях Швейцарії, Нідерландів, Чехії, Польщі, Угорщини, Румунії та України, що індексуються БД Scopus та/або Web of Science;
  • 8-ми праць міжнародних наукових конференцій США, Японії, Словаччини, Польщі та України, матеріали яких індексуються БД Scopus та/або Web of Science.