матеріально-технічна база кафедри ПОХНВ PDF Друк e-mail
Неділя, 23 січня 2011, 18:22

На цей час матеріально-технічна база кафедри містить 3 навчальнi спецiалiзованi лабораторiї, оснащенi модельними установками, експериментальними стендами, натурними зразками машин та апаратiв хiмiчних виробництв, яких нараховується бiльше 30. Кафедра має дві лекцiйні аудиторiї, одна з яких оснащена навчальним телебаченням, клас комп'ютерних розрахункiв, навчально-методичний кабiнет.

Лабораторія процесів і апаратів хімічних виробництв призначена для проведення експериментальних досліджень з метою підтвердження основних закономірностей гідродинамічних, теплових і масообмінних процесів. Лабораторні установки та стенди забезпечують вивчення основних розділів курсу "Процеси та апарати хімічних і нафтопереробних виробництв".

Лабораторія "Дослідження і розрахунок апаратів хімічних виробництв" забезпечує поглиблене вивчення навчальної дисципліни "Розрахунок і конструювання машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв".

Лабораторія "Машини та апарати хімічних виробництв" загальною площею понад 250 м2 розміщується в лабораторному корпусі Б. Лабораторія МАХП забезпечена необхідними методичними вказівками до проведення практичних занять та лабораторних робіт.

Крім того, студенти проходять навчання на базі філій кафедри при ВАТ "Сумихімпром", ВАТ СНОВ ім.. М.В Фрунзе та при Качанівському газопереробному заводі.

На кафедрі ПОХНВ створений науково-технічний центр “Процеси та обладнання біоенергетики” (керівник Якушко С.І.).

Стенд для дослідження масообмінних процесів

Стенд для дослідження процесу
сушки у псевдозрідженому шарі