Факультет технічних систем та енергоефективних технологій запрошує всіх бажаючих на навчання та до наукової співпраці

Студенти факультету ТеСЕТ зустрілися з ректором

12 квітня 2024
12 квітня у Сумському державному університеті відбулася зустріч «Віч-на-віч з ректором», організована студентським самоврядуванням спільно з адміністрацією закладу.

Стартап-проєкт «Занурювальний насос для сфери критичної інфраструктури» – цьогорічний переможець Бізнес-академії UNIDO GCIP

09 квітня 2024
 5 квітня завершилось навчання стартап-команд за програмою Бізнес-академії UNIDO GCIP (ЮНІДО ДЖЕЙСІП) у Сумській області (https://startup.sumdu.edu.ua/unido-gcip/), що проходила на базі Сумського державного університету упродовж березня-квітня.

У СумДУ розповіли про порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році

04 квітня 2024
Про специфіку НМТ-2024 йшлося на семінар-нараді для випускників закладів загальної середньої освіти та фахових коледжів м. Суми та Сумської області, що відбулась за участі представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО).

У СумДУ допомагають вступникам зареєструватися для участі в НМТ

14 березня 2024
З 14 березня розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триматиме до 11 квітня включно. Кожен потенційний учасник тестування може звернутися за допомогою щодо проходження процедури реєстрації до Сумського державного університету.

Почни будувати своє майбутнє разом з факультетом ТеСЕТ

Факультет ТеСЕТ запрошує всіх бажаючих на навчання.

Ми пропонуємо навчання за наступними напрямками підготовки:

• 101 Екологія
  • 102 Хімія