Початок події / Event start: 2023-09-01

До уваги студентів, що мають академічну розбіжність,

пов’язану зі вступом, поновленням або переводом на факультет ТеСЕТ на 1 курс за скороченим терміном навчання на 1 рік.

1.      Академічна різниця студентів 1 курсу, що навчаються за скороченим на 1 рік терміном, а також 2 курсу, що були зараховані на вакантні місця (3 роки навчання) >>

2.      Перезалік проводиться лише тих предметів, в графі «оцінка» таблиці про зарахування котрих є запис з відповідною оцінкою.

3.      Перезалік проводиться лише за той семестр, який позначено в таблиці про зарахування.

4.      Якщо в графі «оцінка» якогось із предметів відсутній відповідний запис (відповідна дисципліна виділена червоним кольором), це означає, що навчаючись на спеціальностях, з яких було зараховано або поновлено, або переведено студента, дана дисципліна студентом не вивчалась або вивчалась в обсязі, меншим за обсяг вивчання даної дисципліни на факультеті ТеСЕТ. У цьому разі студент повинен доздати цю дисципліну, звернувшись на кафедру, де вона викладається (список кафедр додається).