Початок події: 2021-05-11
Закінчення події: 2021-06-03

Початок реєстрації для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) - 11 травня 2021 р.

Закінчення реєстрації для складання ЄВІ - 03 червня 2021 р. о 18-00

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

  1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:
  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

https://vstup.sumdu.edu.ua/images/magistratura/zrazok-zayava-anketa_YEVI_YEFVV.pdf

  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для осіб, які завершують навчання в поточному році у ЗВО зі специфічними умовами навчання).
  1. Надішліть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності). Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

  1. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка та перевірте правильність даних.

Представник приймальної (відбіркової) комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній (відбірковій) комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Адреса Приймальної комісії:

Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, Центральний корпус, 3 поверх , каб. 339.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Деканат +38 0542 33 10 24 (вступ до магістратури та на 2-3 курс)

Основні дати вступної кампанії 2021:

Основна сесія ЄВІ - 30 червня 2021 р.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня 2021 р

Прийом заяв і документів розпочинається 15 липня і закінчується о 18:00 23 липня 2021 р.

Фахові вступні випробування - 24 – 30 липня 2021 р.

Рейтингові списки - 02 серпня 2021 р.

Зарахування за державним замовленням - 12 серпня 2021 р.

 

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна

Телефон: (0542) 33-10-24

Email: info@teset.sumdu.edu.ua