Початок події: 2022-07-14
Закінчення події: 2022-07-15

Увага!!! 14-15 липня 2022 року відбудеться ІV Літня школа юного хіміка!

Щоб відвідати захід, необхідно записатись  перейшовши за посиланням https://forms.gle/qkubSMumz7S74BXz6.

Подробиці, особливості та умови призоотримання цьогорічної школи у відео

А вона особлива: у рік війни ми всі дорослішаємо швидше, тому наша гордість -- бакалаври четвертого курсу виступлять у ролі викладачів занять ІV Літня школа юного хіміка.

І, нарешті, найважливіше – дякуємо нашим спонсорам, ТОВ "Кусум Фарм", за надані призи та натхнення в роботі.

Початок події: 2022-01-24
Закінчення події: 2022-02-27

Дисципліни за вибором для бакалаврів 2, 3, 4-го курсів та магістрів (ОНП) 2-го курсу
Розклад занять ЗАГАЛЬНОГО циклу (осінній семестр 2021-22 н.р.)

Початок події: 2022-01-17

До уваги студентів, що мають академічну розбіжність,

пов’язану зі вступом, переводом на факультет ТеСЕТ на 1 курс за скороченим терміном навчання на 1 та 2 роки, а також на вакантні місця 2 та 3 курсів із інших факультетів та підрозділів СумДУ (в тому числі Машинобудівного коледжу), інших навчальних закладів та поновлених у зв’язку з попереднім відрахуванням.

1.      Академічна різниця студентів 1 курсу, що навчаються за скороченим на 1 рік терміном, а також 2 курсу, що були зараховані на вакантні місця (3 роки навчання) >>

2.      Академічна різниця студентів 1 курсу, що навчаються за скороченим на 2 роки терміном, а також 3 курсу, що були зараховані на вакантні місця (2 роки навчання) >>

3.      Перезалік проводиться лише тих предметів, в графі «оцінка» таблиці про зарахування котрих є запис з відповідною оцінкою.

4.      Перезалік проводиться лише за той семестр, який позначено в таблиці про зарахування.

5.      Якщо у студента за планом в поточному семестрі вивчається дисципліна, яка була зарахована у нього лише за попередній семестр, цей студент повинен відвідувати цю дисципліну в поточному семестрі разом з усім потоком.

6.      Якщо в графі «оцінка» якогось із предметів відсутній відповідний запис (відповідна дисципліна виділена червоним кольором), це означає, що навчаючись на спеціальностях, з яких було зараховано або поновлено, або переведено студента, дана дисципліна студентом не вивчалась або вивчалась в обсязі, меншим за обсяг вивчання даної дисципліни на факультеті ТеСЕТ. У цьому разі студент повинен доздати цю дисципліну, звернувшись на кафедру, де вона викладається (список кафедр додається).

Деканат факультету технічних систем і енергоефективних технологій:
Лабораторний корпус "А", кiм. А212;
вул. Римського-Корсакова 2, м. Суми, 40007, Україна