Інформація для студентів, що мають академічну розбіжність PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   

 

До уваги студентів, що мають академічну розбіжність,

пов’язану зі вступом, переводом на факультет ТеСЕТ на 1 курс за скороченим терміном навчання, а також на вакантні місця 2 та 3 курсів із інших факультетів та підрозділів СумДУ (в тому числі Машинобудівного коледжу), інших навчальних закладів та поновлених у зв’язку з попереднім відрахуванням.

 

1.      Академічна різниця студентів 1 курсу, що навчаються за скороченим на 1 рік терміном, а також 2 курсу, що були зараховані на вакантні місця (3 роки навчання) >>

2.      Академічна різниця студентів 1 курсу, що навчаються за скороченим на 2 роки терміном, а також 3 курсу, що були зараховані на вакантні місця (2 роки навчання) >>

3.      Перезалік проводиться лише тих предметів, в графі «оцінка» таблиці про зарахування котрих є запис з відповідною оцінкою.

4.      Перезалік проводиться лише за той семестр, який позначено в таблиці про зарахування.

5.      Якщо у студента за планом в поточному семестрі вивчається дисципліна, яка була зарахована у нього лише за попередній семестр, цей студент повинен відвідувати цю дисципліну в поточному семестрі разом з усім потоком.

6.      Якщо в графі «оцінка» якогось із предметів відсутній відповідний запис, це означає, що навчаючись на спеціальностях, з яких було зараховано або поновлено, або переведено студента, дана дисципліна студентом не вивчалась або вивчалась в обсязі, меншим за обсяг вивчання даної дисципліни на факультеті ТеСЕТ. У цьому разі студент повинен доздати цю дисципліну, звернувшись на кафедру, де вона викладається (список кафедр додається).

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 жовтня 2020, 18:39